Kasrı Konak

E-posta Gönder

0312 963 3225

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

400-500

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Çankaya, Ankara

İlçe, İl

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Davul show, Bindallı / Kaftan, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına töreni, Kına tepsisi, Kına takımı, Kına süslemesi, Semazen, Zenne / oryantal

Hakkında

Gelin adayları için önemi son derece büyük olan kına geceleri, Kasrı Konak ile eşsiz bir organizasyona dönüşüyor! Şık ve modern bir salonda hayatınızın en özel dakikalarını yaşamaya hazır mısınız? Sevdikleriniz ile birlikte eğlencenin doruklarda olduğu ve dilediğiniz ne varsa gerçekleştiği bu gecede beklentilerinizi fazlasıyla yerine getireceğimizden emin olabilirsiniz.

Ankara’nın en sevilen ilçesi olan Çankaya’da hizmet veriyor, merkezi konumumuz sayesinde kolaylıkla gelebileceğiniz bir lokasyonda faaliyet gösteriyoruz. Ankara kına gecesi mekanlarından yüksek kapasitemiz sayesinde farklılaşıyoruz. Toplamda 500 kişiye kadar çıkan bir kapasite imkanı sunuyor, tüm sevdiklerinizi aynı anda çağırabilme şansı sağlıyoruz. Salonumuzun kapısından içeriye girdiğiniz anda kalitemizi hissedeceğinizi düşünüyoruz. Işık, ses ve sahne sistemlerinde son teknolojiyi kullanıyoruz. Keyifli dakikalar yaşamanız için dans pistimiz için son derece büyük bir alan ayırdık. Salonumuzun her yerinden bu pist rahatlıkla görülebiliyor. Kına tahtı, salonun her yerinden hakim olunan platformumuzda tercih ediliyor. Girişinden bu platforma kadar her yeri kına konseptinize uygun olarak süslüyor, bu geceyi tamamen tarzınıza uygun olacak şekilde gerçekleştirmenizi sağlıyoruz.

Kına gecesi için gerekli olan kına tahtı, kına sandığı, kına takımı, kına tepsisi, kına mumu, kına süslemesi, kına minderi, bindallı ve kaftan gibi önemli aksesuarları gelin adaylarımıza eksiksiz bir şekilde sağlıyoruz. Konseptinize uygun olarak temin ettiğimiz tüm bu aksesuarları salona dilediğiniz gibi yerleştiriyoruz. Bununla birlikte sevdiklerinize farklı bir organizasyon sunmak isterseniz kına ekibimiz ile birlikte mini bir koreografi oluşturabiliyor, bir görsel şov hazırlayabiliyorsunuz. Talebe göre semazen, zenne ve oryantal hizmetlerimiz de bulunuyor.

Hayatınızda güzel bir iz bırakmak ve kına gecenizi hayallerinizin bile ötesinde gerçekleştirmek için sabırsızlanıyoruz. Hakkımızda daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

Murat Yüksel

Ziya Karagülle

  • Telefon: 0312 963 3225

  • Adres: Kırkkonaklar Mah. 361 Cad. No:15/C Çankaya Ankara

Kasrı Konak Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!