Kardelen Alabalık Restaurant

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

100-200

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Yenimahalle, Ankara

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 100-200
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına töreni

Hakkında

Ankara’da keyifli bir ortamda kız kıza eğlenebileceğiniz bir bekarlığa veda gecesine ne dersiniz?

Yıllardır hizmet sektörünün içerisinde bulunan Kardelen Canlı Alabalık Restaurant grup organizasyonlarınızda da yanınızda!


Organizasyonlarınız için geniş ve keyifli bir alan sunuyor, dilediğiniz yeri seçmeyi ise size bırakıyoruz. Nelerle karşılaşacağınıza gelecek olursak: öncelikle girdiğiniz ilk an gözünüze yemyeşil ağaçlarla dolu bahçemiz çarpacaktır. Ağaçların arasından gülümseyen ahşap binamız ise biraz daha ileride kalıyor. Bahçemizin içerisinde aynı zamanda ufak bir süs havuzu ve çardaklar bulunuyor. Alabalıkların bulunduğu sevimli bir süs havuzu… Binamızın içerisine girdiğinizde ise tıpkı bu doğallığa yakışacak bir ortamla karşılaşacaksınız. Ahşap binamızın içerisinde otantik aksesuarlar bulunuyor. Aynı zaman şöminenin de yer aldığı bir katımız mevcut. Grup organizasyonları için ise kapalı odalarımız mevcut. Açık alan ya da kapalı alan arasında tercih yapma kısmı ise gelin adayımıza bırakılmış durumda. Açık alanımızdaki çardaklarımızı ya da kır bahçemizi tercih edebilirsiniz. Kapalı alanımızda şömine başı ya da özel oda isteğinde bulunabilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmanız dahilinde dilediğiniz alanı sizin için rezerve edebilir hatta özel olarak hazırlayabiliriz.


Davet alanını kararlaştırdıktan sonra sıra lezzetlerimiz arasında tercih yapmaya geliyor. Bir balık restoranı olduğumuz için misafirlerimize önerimiz her ne kadar balık olsa da farklı bir şey isteyen misafirlerimiz için kırmızı et alternatifimiz de bulunuyor. Ara sıcak, meze, tatlı ve içecek noktasında da pek çok alternatif sunduğumuzu belirtmek isteriz. Dilerseniz bu keyifli organizasyon için öncesinde bir menü oluşturabilirsiniz. Dilerseniz de misafirleriniz davet günü menümüzden istediği ürünleri seçebilir.


Siz de keyifli bir atmosferde lezzetli yemekler eşliğinde bekarlığa veda partisi gerçekleştirmek istiyorsanız; ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerinden ekibimizle iletişime geçebilir, Kardelen Canlı Alabalık fiyatları ve hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

İletişim

Ali Bey

  • Adres: Aşağı Yahyalar Mahallesi, 981/1. Cd. No:5, 06210 Yenimahalle/Ankara

Kardelen Alabalık Restaurant Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!