İncek Arena

İncek Arena

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

Gölbaşı, Ankara

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 50-80 TL
  • Kapasite 100-200
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına töreni

Önerilen Firmalar

In Love
48 2 1

Yenimahalle

In Love

400-500
50-100 TL
Ataköşk Group Hotels
18 3

Çankaya

Ataköşk Group Hotels

300-400
100-150 TL

Hakkında

Hayallerinizi süsleyen bir kına gecesi için hem şık hem de konforlu bir mekân tercih etmek isterseniz İncek Arena Ankara’da sizi bekliyoruz.

Yıllardır organizasyon sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Düğün, nişan, kına, balo ve davet gibi çok sayıda etkinliğe ev sahipliği yapıyoruz. Amacımız her zaman en iyiyi sunmak olduğu için her içinde bulunduğumuz davette daha fazla ne yapabileceğimizi ve neler sunabileceğimizi düşünüyoruz.

Kına gecenizin düzenlenmesi için size geniş bir salon tahsis ediyoruz. Tüm tavanı ışıklarla duvarlarını da aynalarla kaplıyoruz. Yüksek masa ve tabure stili yüksek sandalyeler ile mekân içinde mobilya dekorasyonunu oluşturuyoruz. Beğenileriniz ve istekleriniz doğrultusunda kullanılan örtüleri, tülleri ve hatta masa sandalye stillerimizi değiştirebiliyoruz. Açık alanımızı isterseniz ise kır bahçesi konseptini size sunuyoruz. Kına töreni hizmeti sağlayarak sizin için eğlenceli bir gece oluşturuyoruz. Anlaşmış olduğunuz bir organizasyon firmasını salonumuza getirerek istediğiniz konsepti oluşturabilirsiniz. Şehir merkezinde bulunan İncek Arena ulaşım olarak da size ve davetlileriniz için kolaylıkla gelebileceğiniz toplu taşıma araçları ve yol mesafesine sahip olduğumuzu belirtmeliyiz. Yemekli davetleriniz için önceden menü tadımı yapabilirsiniz. Usta aşçılarımızın lezzetli yemekleri sizin için büyük bir özenle hazırlıyoruz.

Unutulmaz bir eğlencenin güzel bir mekânda geçeceğini düşünerek sizi de aklınızdaki tüm farklı fikirlerle ağırlamak istiyoruz. Sunduğumuz çözümler ve sağladığımız müşteri memnuniyeti ile sektörde fark yaratmaya ve kalbinizi kazanmaya devam edeceğimize inanıyoruz.

İncek Arena’da kına ve bekarlığa veda eğlenceleriniz hakkında daha detaylı bilgiler almak ve fiyat tekliflerini öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan firma bilgileri ile iletişim sağlayabilirsiniz. Başka bir ulaşım yolu ise sayfada yer alan formun eksiksiz bir biçimde doldurularak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklanması ile oluyor.

  • Adres: İncek Mahallesi,Turgut Özal Bulvarı,Türkan Şoray Caddesi No: 4/A, 06830 Gölbaşı/Ankara


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

İncek Arena firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!