İki Alyans Düğün Salonları

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

500-750

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Polatlı, Ankara

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Hakkında

Eğlenceli bir kınaya kim hayır der ki? İki Alyans Düğün Salonu Polatlı’da uzun yıllardır bu günler için hizmet veriyor. Her ayrıntıyı düşünerek hayallerinizdeki organizasyonu yaşatmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Organizasyon ekibimiz sayesinde özel günleriniz için “özel” bir çalışma yapıyoruz. Öncesinde sağladığımız görüşmeler sayesinde, mutluluğunuzu sağlamak için ihtiyaçlarınız ve talepleriniz doğrultusunda bir program hazırlıyoruz. Bunun doğrultusunda kına gecenize kadar bir planlama yapıyoruz. Kına günü gelip çattığında ise, memnun tavırlarla salonumuzdan ayrılıyorsunuz.

Her sene değişen trendlere ayak uydurmaya çalıştığımız için şık bir dekorasyon yakalama çalıştık. Yeni bir seneye girerken sürekli değişiklikler yapmayı seviyoruz. Teknoloji açısından da durumumuz aynı hassasiyette. Teknik donanım açısından farklıklara yer vermeyi oldukça seviyoruz. Özellikle pistimin tavanın yer alan daire şeklindeki teknik ekipman sayesinde hem renkli ışıklarla buluşuyor hem de volkanlar ile görsel bir şovun içinde bulunuyorsunuz. Duvarların üzerine kahve perdelerle sağladığımı dekorasyon oldukça farklı. Salona girdiğiniz anda şıklığın içinde kayboluyorsunuz. Beyaz sandalyelerle çevrili yuvarlak masaların üzerinde ise çiçekli dekoratif detaylar var.

Yemekli bir kına gecesi bir tercih ediyorsanız, ustalarımız size harika lezzetler yaratıyor. Servis ekibimizde asla aksama yaşarmadan yemeklerini sunuyor. Hem hizmet hem de lezzet açısından oldukça tatmin oluyorsunuz. Kına tahtının da görüş açısı tüm salona hâkim. Böylece dinlenmek için oturduğunuzda herkesi görebiliyorsunuz. Ayrıca kına ekibiyle gösterişli bir giriş de yapabiliyorsunuz.

Önceliğimiz memnuniyetini sağlamak olduğu için her gün kendimizi geliştirmeye çok dikkat ediyoruz. Günün sonunda mutlu olmanız için elimizden geleni yapıyoruz. Kına gecenizin eğlenceli olması için profesyonel bir tavırla çalışıyoruz. Eğer siz de böyle bir desteğe ihtiyaç duyuyorsanız yandaki formu eksiksiz doldurarak bizimle iletişime geçebiliyorsunuz. Böylece size hemen geri dönüş sağlıyoruz!

İletişim

Engin Cesur

  • Adres: Gülveren Mah. Kutluhan Sok. No:9

İki Alyans Düğün Salonları Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!