Hotel Excellence Inn

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

200-300

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Çankaya, Ankara

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 80-100 TL
  • Kapasite 200-300
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Hakkında

2018 yılı itibariyle faaliyete başlayan Hotel Excellence Inn ekibi, Ankara'nın kalbinde yer almanın avantajını, tecrübe ve deneyimleriyle birleştirdi ve uzun yıllar akıllarda kalacak organizasyonlar gerçekleştirmeye başladı. Başta kına gecesi olmak üzere hemen hemen her davet ve etkinliğiniz için tercih edebileceğiniz mekanımızda hayallerinizin de ötesinde kusursuz bir hizmet alacağınıza emin olabilirsiniz. Modern mimari ile dekore edilmiş konforlu odalarımız, tüm teknik donanıma sahip çok amaçlı toplantı salonlarımız ve organizasyonlarınız için her şey dahil hizmet alabileceğiniz balo salonlarımız ile Ankara'nın en özel yeri olan Çayyolu'nda sizleri bekliyoruz.

Her gelin adayı için önemli bir yere sahip olan kına gecenizi organize ederken titiz bir çalışma yürütüyor, anılarınızın arasında köprüler kuruyoruz. Misafirlerinizi 350 kişilik özel balo salonumuzda ağırlıyor; 1.200 metrekarelik havuz ve yeşil alana açılan bu alanı hazırlarken hayallerinizi dikkate alıyoruz. İstediğiniz konsepti oluşturabilmenize olanak sağlayacak kolonsuz yapımız, yüksek tavanımız ve geniş oturma alanlarımızı gördüğünüzde aklınızdaki kına mekanını bulmanın mutluluğunu yaşayacaksınız.

Çayyolu Excellence Hotel’de yapacağınız kına geceniz için size birbirinden güzel hizmetler sunuyoruz. Hizmet içeriğimizde bindallıdan kına ekibine, kına müziğinden kına yakma merasimine kadar her detay bulunuyor. Bu sayede ihtiyaçlarınızı karşılamak için organizasyon firması ararken zaman kaybı yaşamıyorsunuz. Güvenilir hizmet, şeffaflık ve verilen sözlerin yerine getirilmesi konusunda ekibimize güvencemiz tam. Bu güvenin kaynağı şimdiye kadar gerçekleştirdiğimiz başarılı organizasyonlar hiç kuşkusuz. Kına gecesini bir şölene dönüştürdüğümüz çiftlerimiz arasında siz de yerinizi almak, yıllarca unutulmayacak bir masalın başkahramanı olmak istiyorsanız; yapmanız gereken şey çok basit!

Hemen sayfanın üst kısmında bulunan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formu üzerinden veya yine sayfadaki telefon numarası üzerinden Hotel Excellence Inn iletişim kurabilir, aklınızdaki tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz.

İletişim

Didem Tuna

Hande Kömeç

  • Adres: Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi, 2914.Cadde, No:4, 06810 Çayyolu - Çankaya/Ankara

Hotel Excellence Inn Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!