Hisar Kasrı

3

E-posta Gönder

0312 963 3580

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

50-80 TL

Min. Paket Fiyatı (Hafta sonu)

Davul show

Hizmet İçeriği

Altındağ, Ankara

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-80 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 200-300
  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal, Bindallı / Kaftan, Hint kınası

Hakkında

Ankara’da sizlerle buluşan Hisar Kasrı düğün organizasyonları, kına gecesi ve bekarlığa veda konseptleriyle hizmet sunuyor. 250 kişilik Konak binamız.. 50 kişilik VIP salonumuz ile unutulmaz bir kına gecesi yaşamak isteyen Ankaralı gelin ve damat adayları mekanımızı seçiyor. Daha kalabalık kına gecelerimiz için ise 1.000 kişilik büyük salonumuzu hizmetinize sunmaktayız.. Hem ekonomik hem de şık konseptiyle sizlerle buluşan mekanımız yüzlerce konuğu rahatlıkla ağırlama imkanı sunuyor. Kına gecesi konseptine uygun konseptlerle hizmet sunan mekanımız bekarlığa veda partilerinde de sizleri yalnız bırakmıyor. Yemekli ve yemeksiz konseptiyle hizmet sunan mekanımız binlerce konuğu ağırlama kapasitesi nedeniyle gelin ve damat adayları tarafından çok tercih edilmektedir. Şık masalar eşliğinde unutulmaz bir kına gecesi veya bekarlığa veda partisi yaşamak için bizlerle irtibata geçebilir ve dilediğiniz tarihe randevu alam imkanı yakalayabilirsiniz.

İletişim

Şenol Hotaman

  • Telefon: 0312 963 3580

  • Adres: Kale Mh. Kapıdağı Yokuşu Sk. No:17

Hisar Kasrı Yol Haritası

1 yorum


L&B

Düğün Tarihi: 23.06.2018

23 haziranda kına gecem oldu..herkes mekana bayıldı ki bende ilk gordugumde bayılmıştı. :) ben yemek yiyemesemde yemeklerin lezzeti harikaydı yorumlarını aldım herkesten tesekkurler hisar kasrı :)

Hisar Kasrı

Hisar Kasrı
RİCA EDERİZ LALESU HANIM BİZİ TERCİH ETTİGİNİZ İÇİN BİZ TEŞŞEKKÜR EDERİZ


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!