Hacegan Kına Evi

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

200-300

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Yenimahalle, Ankara

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 200-300
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen

Hakkında

Hacegan sofrası olarak 1995 yılında kurularak hizmet sektöründe faaliyet göstermeye başladık. Hem restoran olarak hem de düğün ve nişan gibi toplu organizasyonlar için mekân olarak hizmet veriyoruz. Kültürümüzde her zaman var olmasına rağmen son dönemde oldukça popüler hale gelen kına geceleri için de mekânımızda Hacegan Düğün Salonu olarak organizasyonlar düzenliyoruz.

150 ila 200 kişilik butik bir organizasyon düşünüyorsanız havuz kenarına kurulmuş bahçemizde kına gecesi eğlencenizi aileniz ve arkadaşlarınızla birlikte yapabilirsiniz. Ancak daha büyük çapta ve 500-600 kişiye kadar çıkabilecek türde bir kına organizasyonu düşünüyorsanız da kına salonumuzdan faydalanabilirsiniz. Salonumuzun iç detayları ise şu şekilde; beyaz renkte tiffany sandalyelerimiz ve 10 kişilik yuvarlak masalarımız var. Süsleme ve ufak dekorasyon detaylarında ise altın sarısı rengini tercih ederek bir uyum yakalamaya çalıştık.

Misafirlerimize 20 kişiye yakın bir kadro ile hizmet veriyoruz. Bu kadro içerisinde; hostesler, mutfak şefleri, garsonlar, komiler ve fotoğrafçılar ile kameramanlar yer alıyor. Ekibimizin tamamı profesyonellerden oluşuyor. Eğer yemekli bir davet düşünüyorsanız usta şeflerimizin ellerinden çıkmış lezzetli yemeklerden konuklarınıza ikram edebilirsiniz. Çok çeşitli yemek listelerimiz içerisinden menünüzü seçebilir, bütçenize ve damak tadınıza uygun bir tabak hazırlamamız için kararınızı verebilirsiniz.

Suadiye Caddesi’nde yeşillikler içerisindeki Demetevler Parkı'ndayız. Şehir merkezinde olmasına rağmen şehrin gürültüsünden ve kalabalığından uzak bu doğal yerde son derece eğlenerek güzel bir organizasyona sahip olacaksınız. Hacegan Restaurant düğün fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak ve bize ulaşmak için yandaki formu doldurmanız yeterli.

İletişim

Mustafa KESGİN

  • Adres: Demetevler Park İçi Restaurantı İvedik Caddesi Yenimahalle/Ankara

Hacegan Kına Evi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!