Gölhanı Wedding

E-posta Gönder

0312 963 3540

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

Evet

Aksesuar Kiralama

400-500 kişi

Kapasite

30-50 TL

Min. Paket Fiyatı (Hafta sonu)

Gölbaşı, Ankara

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 30-50 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Hint kınası, Kına süslemesi, Semazen, Davul show, Kına ekibi, Kına takımı, Zenne / oryantal, Kına tepsisi, Kına mumu, Dilek feneri, Gelin hamamı, Kına müziği, Kına töreni

Hakkında

En özel davet ve partilerin Gölbaşı’ndaki adresi Gölhanı Wedding! Neden mi?
Yıllardır sektörde kazandığımız tecrübeler sayesinde 2017 yılından beri Gölbaşı Gölhanı Restaurant’ta hizmet veriyoruz. 20 kişilik profesyonel ekibimizle kına, davet ve organizasyonlarınızı tasarlarken organizasyon firmalarından destek de alıyoruz. Çünkü biliyoruz ki doğru görev paylaşımı ve koordinasyonla davetlerinizi eksiksiz bir şekilde düzenleyebiliriz!
Gölhanı Wedding’te bakın hazırlıklar nasıl başlıyor:
Kına geceleri son derece özenli hazırlık aşamaları gerektiriyor, bu yüzden de sizden görüşme talep ediyoruz. Görüşmelerde aldığımız kararlar doğrultusunda harekete geçiyoruz. Öncelikle davet alanınızı belirliyoruz. Yaz ve bahar aylarında açık alanımızda 250 ila 300, kış aylarında ise 150 ila 200 kişilik davetlerinize ev sahipliği yapıyoruz. Oturma düzeninde tasarlanan davetlerinizde çocukları unutmuyor, gecenin tadını çıkarsınlar diye çocuk oyun alanımızın da kapılarını açıyoruz!
Hayal ettiğiniz bütün detaylara ayrı ayrı yer veriyor, konseptinize uygun süslemeler için organizasyon firmasıyla çalışmalar yapıyoruz. Konuklarınızın masalarını aksesuarlar ve dekorlarla, kına köşenizi taht ve kına merasimi takımlarıyla, gelin yolu ve kına masasını da istediğiniz gibi dekore ediyoruz. Şıklığıyla fark yaratacak zarif bir gece sizi bekliyor…
Elbette sunduğumuz hizmetler bu kadarla bitmiyor! Dans pisti ve sahne kurulumu yapıyoruz. Gecenizi şölene dönüştürecek müzisyenlerimiz konuklarınızla birlikte eğlenceyi başlatıyor. Biz de menü tadımlarıyla belirlediğimiz birbirinden farklı ve özel lezzetleri konuklarınızın beğenisine sunuyoruz.
Gölhanı Wedding ailesi olarak uzun ve eğlenceli bir gecede hayallerinizi gerçekleştirmeyi vaat ediyoruz. Kına gecesi, bekarlığa veda partisi veya after partilerinizi farklı konseptlerle en özel şekilde düzenliyoruz!
Siz de Gölbaşı kına mekanları arasında tercih yapmak üzereyseniz bizimle tanışmadan son kararınızı vermeyin! Gölhanı Wedding iletişimi için sayfanın üst kısmında yer alan bilgileri kullanabilir veya formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Sevda Altınsay

  • Telefon: 0312 963 3540

  • Adres: Eymir Mah. Yedigöller Cd. No:17

Gölhanı Wedding Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!