Eliz Hotel

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

750-1.000

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Kızılcahamam, Ankara

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 50-80 TL
  • Kapasite 750-1.000
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Gelin hamamı, Kına müziği, Kına süslemesi

Hakkında

Yeri tarih boyunca değişmeyen özel bir davet olan kına gecesi organizasyonlarınız için Kızılcahamam’da Eliz Hotel aklınıza gelmiş miydi?

Evet dediğinizi duyar gibiyiz! Üstelik otelimizde düzenleyeceğiniz kına gecesi organizasyonlarında farklı konseptler tercih edebilirsiniz. Bunun için organizasyon sorumlumuz ile birlikte görüşmeler düzenliyoruz. Görüşmelerde hayallerinizdeki geceyi bir de sizden dinliyoruz. Alanında uzman bir kadro ile çalışmanın avantajlarını yaşayacağınız gecenizi bu sayede eksiksiz bir şekilde düzenliyoruz.

Davet salonumuzda 850 kişiye kadar davetlinizi ağırlayabiliyor ve davetli sayınıza göre masa düzeni oluşturabiliyoruz. Geleneksel ile moderni bir araya getirerek farklı bir konsept yaratmak isterseniz de kokteyl tarzı bir davet tasarlayabilir hatta gecenizi bekarlığa veda partisine dönüştürebiliriz. Konseptlerinize özel süsleme ve düzenlemeler için ise çözüm ortaklarımız ile birlikte çalışmalarımızı yürütüyoruz.

Ayrıca otelimizde bulunan Türk hamamında gelin hamamı düzenlemeyi tercih edebilir. Kız arkadaşlarınız ile birlikte bir tatil planı yaparak termal su havuzlarımızda yorgunluğunuzu atabilir, otelimizde düzenlenen aktivitelere de katılabilirsiniz. Üstelik Eliz Hotel Convention Thermal Spa ayrıcalıkları ile özel masaj ve cilt bakımlarımızı da düğün törenlerinizden önce tercih edebilirsiniz.
Menü tadımları ile belirlediğimiz davet menülerinizi kına paketlerimizden de tercih edebilirsiniz. Lezzet garantisi verdiğimiz davet menüleriniz için kullanılan sebze ve meyveler Kızılcahamam’da yetişen yöresel lezzetlerden tercih ediyoruz. Taze malzemeler ile hazırladığımız eşsiz tatları şık sunumlar ile konuklarınızın beğenisine sunuyoruz.

Kına gecelerinin vazgeçilmezi müzikleri sahnede yerlerini alan müzik gruplarımız seslendiriyor. Geleneksel kına merasimi için ve gece boyunca kesintisiz eğlence için geniş bir repertuar hazırlıyoruz.

Otelimizde konaklama imkânları dahilinde rezervasyonlarınızı yaptıracağınız konaklama ünitelerini; 494 adet apart süitimizden veya 94 adet otel odamızdan tercih edebilirsiniz.

Siz de bütün bu hizmetlerden yararlanarak; söz, nişan, kına, gelin hamamı, bekarlığa veda ve düğün organizasyonlarınız düzenleyebilirsiniz. Yapmanız gereken ise sayfa üzerindeki bilgileri kullanarak ya da formu doldurarak Eliz Hotel fiyatları hakkında detaylı bilgi almak. Geri kalan her hazırlık için arkanıza yaslanın ve bekleyin…

İletişim

Yetkili Kişi

Yetkili Kişi

  • Adres: İsmetpaşa Mah. 1. Cad. Kızılcahamam/ Ankara

Eliz Hotel Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!