Doruk Park

E-posta Gönder

0312 963 3643

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

750-1.000

Kapasite

50 TL'den az

Min. Paket Fiyatı (Hafta sonu)

Sincan, Ankara

İlçe, İlGenel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 750-1.000
  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Hint kınası, Kına süslemesi, Semazen, Zenne / oryantal, Kına takımı, Kına ekibi, Davul show, Dilek feneri, Kına mumu, Kına tepsisi, Kına töreni, Kına müziği, Gelin hamamı

Kampanyalar ve Paketler

Doruk Park

Düğün.com Çiftlerine Özel %15 İndirim!

Ocak, Şubat, Mart aylarına özel Düğün.com çiftlerine %15 indirim.

Fırsatı kaçırmayın.

Son gün 31/03/2020


Hakkında

Masalları anımsatan dekoru ile hayallerinizi gerçeğe dönüştürerek size unutulmaz bir yer yaşatacak olan Doruk Park kına organizasyonuz için ideal yer olabilir.

2002 yılından itibaren salonumuzla Doruk Park Ankara’da 10 dönüm arazi üzerinde hizmet veriyoruz. Eryaman 1. Etap ile Sincan’da şubelerimiz bulunuyor. Yıllar boyunca edindiğimiz tecrübeler ile her zaman en iyisini yapmayı amaçlıyoruz. Sadece kına töreni değil düğün, nişan, sünnet ve davet gibi pek çok organizasyona da kapılarımızı açıyoruz. Her zaman en iyisini hak ettiğini düşünenler için en iyi kına organizasyonunu ve salonunu muhteşem hatıralar kazandıracak şekilde size sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

İhtişamlı bir kına salonuna sahibiz. Aynı zamanda dekorasyon konusunda da çok iddialıyız. Geniş bir salonda size ve davetlilerinize ferah bir ortamı rahatça sağlayacak alanımız bulunuyor. Büyük ve taşlı avizelerin parıldayan ışıkları altında sevdiklerinizle kahkahalar atarak gülüp eğlenebileceğiniz kadar kusursuz bir mekânı size vaat ediyoruz. Yuvarlak masaların etrafına altın sarısı renginde mini koltuklar koyarak ortamın altın rengi perde ve mobilyalarıyla bütünlük sağlıyoruz. Kına tahtının bulunduğu bölümde ise aşağıya kadar sarkan tüller ve nedime minderleriyle sanki siz sultanmışsınız ve etrafınızdaki herkes hareminizde bulunan kişiler gibi hissedeceğinize emin olabilirsiniz. Filmlerden fırlamışcasına bir görüntüye sahip olan salonumuzda kına konseptiniz için ideal motifler bulacaksınız. Kına süslemeleri ve davul şovlar ile eğlenceniz doruklara çıkacak. Son teknoloji ses sistemlerimiz ile de orkestramızın muazzam güzellikteki müziğiyle sevdiklerinizle hafızalardan hiç çıkmayacak bir tören yaşıyor olacaksınız.

Doruk Park kına ve bekarlığa veda mekânı hakkında daha ayrıntılı bilgiler almak ve fiyat tekliflerini öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgileri ile irtibat sağlayabiliyorsunuz. Diğer bir ulaşım yolu da sayfanın üst bölümünde bulunan formun eksiksiz doldurulması ve ardından “Ücretsiz teklif al” butonuna basılması ile oluyor.

İletişim

Demet Sincan

  • Telefon: 0312 963 3643

  • Adres: Ahi Evran Mah. Çatalca Cad. Çilem Sk. No: 2 Sincan/Ankara

Doruk Park Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!