Devlet Tiyatroları Lokali

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

400-500

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Yenimahalle, Ankara

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği

Hakkında

Ankara’da yemyeşil bir kır bahçesinde kına ve bekarlığa veda partinizi gerçekleştirmeye ne dersiniz?


Şayet sizin de hayaliniz bu ise Devlet Tiyatroları Lokalinde bu keyifli organizasyonunuzu gerçekleştirmek isteriz.


Uzun yıllardır faaliyet gösterdiğimiz tesisimiz içerisinde; yemyeşil bir bahçemiz ve sevimli bir süs havuzumuz bulunuyor. Süs havuzumuzun üzerinde ise geçişini kolaylaştıracak minik bir köprü. Hele ki dilediğiniz dekorlarla süsleyince çok da tatlı olan bir köprü… Üstelik süslemelerimizi yalnızca bu alanda da gerçekleştirmiyoruz. Mekânımızın tamamına yayılan bir süsleme söz konusu oluyor. Bunun sebebi ise genel olarak bir bütünlük yaratabilmek. Böyle bir ortamın çok daha keyif verici olduğunun farkındayız. Bu sebeple titizlikle hiçbir detaya atlamamak için çalışıyoruz.


Neler mi yapıyoruz?


Konseptimizi netleştiriyoruz. Gelin adayımızın karakteri ve istekleri nedir? Belirliyoruz ve buna en uygun olacak konsepti seçiyoruz. Roman, Hint, Osmanlı belki de prenses konsept oluyor. Tabii bu konsepte uygun bir kına tahtı da şart tabii. Kına merasiminin yakılacağı, gelinin ağlatılmadan bırakılmayacağı bu özel alan… En özendiğimiz alanın buranın olduğunu söylesek yeridir. Kına tahtınızı baş köşeye konumlandırmakla kalmıyoruz. Aynı zamanda bu tahtı tüllerle süslüyoruz. Etrafına ise kına sehpası ve minder gibi detayları unutmuyoruz. Tam anlamıyla gelin adayımıza ve nedimelerine ait bir alan! Üstelik organizasyon boyu gelinimize destek olan nedimeler de ekibimizden arkadaşlarımız oluyor… Yöresel kostümlü nedimelerimiz kına boyu gelin adayımızın davetine renk katıyor. Yöresel kostümden bahsetmişken; gelin adayımızın bindallısını da unutmadığımızı belirtmek isteriz. Bu keyifli gecede giyeceği bindallıyı da kına gecenize özel olarak kiralıyoruz. Tüm bunları ve çok daha fazlasını tek paket içerisinde toplamayı ihmal etmiyoruz.


Kına paketimizi tercih eden gelin adaylarımız ne mi yapıyor? Yalnızca misafirlerini Devlet Tiyatroları Lokaline davet ediyor ve doyasıya eğlencenin tadını çıkarıyor.


Siz de Yenimahalle kına yerleri arayışındaysanız; tesisimize bakmadan karar vermemenizi öneririz. Kına ve bekarlığa veda partinizi unutulmaz kılmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

İletişim

Yüksel Hataş

  • Adres: İrfan Şahinbaş Atölye Sahnesi Macun Mah. Macunköy/Ankara

Devlet Tiyatroları Lokali Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!