Çam6 Kır Düğünü

E-posta Gönder

0312 963 3709

1 yorum

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

100-200

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Çankaya, Ankara

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 100-200
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Hakkında

Çam6 Kır Düğünü olarak Ankara’nın en merkezi yerlerinden biri olan Çankaya’da yer alıyoruz. Kolay ulaşılabilir konumumuz, kaliteli hizmetlerimiz ve ferah atmosferimizle beklentilerinizin çok ötesinde bir hizmet almanızı sağlıyoruz. İşçi Blokları’nda bulunan mekanımıza gelirken zorlanmayacağınıza ve sunduğumuz ayrıcalıklarla mest olacağınıza eminiz.

Mekanımızın etrafında çok sayıda çam ağacı bulunuyor. İsmimizi de bu çamlardan alıyoruz. Şehir hayatından sıkıldıysanız ve farklı tarza sahip bir mekanda kına eğlencenizi düzenlemek istiyorsanız sizin için bölgenin en ideal yerlerinden biri olduğumuzu söyleyebiliriz. Bugüne kadar çok sayıda düğüne, kına eğlencesine ve nişana ev sahipliği yapmayı başardık. Organizasyon konusunda tecrübeliyiz. Sizi de en iyi şekilde ağırlayacağımıza emin olabilirsiniz.

Doğayla iç içe bir ortama sahibiz. Geniş bahçemizde istediğiniz gibi eğlencenizi düzenleyebilirsiniz. Ufak hacimli bir de iç mekanımız bulunuyor. Genellikle daha çok bahar ve yaz aylarında tercih ediliyoruz. Davetinizden önce sizinle mutlaka bir araya geliyoruz. Nasıl bir hizmet almak istediğinizi tüm detaylarıyla konuşuyoruz. Çalışmalarımız konusunda sizi aydınlatıyoruz. Beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamak istiyoruz. Hizmet içeriklerimizi tamamen sizin taleplerinize uygun olacak şekilde eğlencenizde planlıyoruz.

Ses, sahne ve ışık düzenlemesi konusunda gereken kurulumu ve desteği sağlıyoruz. Son teknoloji ekipmanlar kullanıyoruz. Kusursuz bir hizmet almanız için uğraşıyoruz. Kına merasiminde olmazsa olmaz dediğiniz tüm ihtiyaçlarınızı eksiksiz olarak karşılıyoruz. Dilerseniz yemekli ya da ikramlı bir davet düzenleyebilirsiniz. Yemekli bir hizmet almak isterseniz güzel bir davet menüsü oluşturuyoruz. Eğer ikram düşünürseniz de meşrubat, çerez ya da pasta ve kurabiye gibi çok sayıda alternatifi size sunuyoruz. Her zaman son kararı siz veriyorsunuz. Biz tamamen sizin isteklerinize uyum sağlıyoruz.

Ankara kına gecesi mekanları arasında bir tercih yapacaksanız mutlaka firmamızı değerlendirmeli kararınızı öyle vermelisiniz. Bize ulaşmak için sayfada bulunan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

Hande Aktaş

  • Telefon: 0312 963 3709
  • Adres: İşçi Blokları Mah. 1539 Sk. No:12 Çankaya / Ankara

Çam6 Kır Düğünü Yol Haritası

1 yorum


B&S

Baris & Sibel

Düğün Tarihi: 09.10.2018

Güzel ferah mekani güleryüzlü personeli ile güzelbir gün geçirdik teşekkürler Dilek hanim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!