Çakırkeyff Restaurant

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

200-300

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Yenimahalle, Ankara

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 200-300
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği

Hakkında

300 kişilik kapasitemiz ile 2015 yılında Batıkent’te hizmete girdik. O günden beri üstün hizmet kalitesi ve profesyonel bir ekiple çalışıyoruz.
Düğününüze birkaç gün var. En fazla 1 hafta. Bir bekarlığa veda partisi düzenlemek istiyorsanız. Hem eğlenceli hem de her yönden tatmin eden bir mekân arıyorsunuz. Ankara bekarlığa veda mekanları arasında doğru bir adrese denk geldiniz!

Yakın arkadaşlarınız ile birlikte modern bir restoranda bu kutlamayı yapmak güzel olmaz mı? İster pop ister caz ister alaturka müziklerine tanıklık edebiliyorsunuz. Konsept günlerimiz size uymuyorsa başka bir gün de gelebiliyorsunuz. Taş duvarlar, heykel kabarmalar, canlı bitkiler… Bu üçünün muhteşem uyumuna şahit olacağınız bir mekânız. Güler yüzlü hizmet anlayışı ile çalışıyoruz. Geldiğiniz de ilk dikkatinizi çeken duvarlardaki heykel kabartmaları… Daha sonra canlı bitkileri ve eskitilmiş gibi duran sandalyeler… Dekorasyonumuzda tamamen rahatlığınızı sağlamak ve tabi ki göz zevkinize hitap etmek adına detaylar çokça kullandık. Kaliteli bir ses sistemi kullanmaya özen gösterdik. Mekânın içindeyken müziğin kalitesi kadar ses sistemininki de önemli. Cızırtılı bir ses oldukça huzursuz edebilir, farkındayız.

Mekânımız içerisinde kız arkadaşlarınızla da rahatlıkla gelebiliyorsunuz. Bu konuda kendinizi güvende hissedin. Herkesin rahatça eğlenebileceği bir mekanız. Zaten gelme amacınız da bu, eğlenmek! Bekarlığa veda partinizin sonunda kahkahalarla mekanımızdan ayrılmanızı istiyoruz. Hizmetten son derece memnun kalmanızı ve her konuda tatmin olmanız, bizi mutlu ediyor.

Şu zamana göre böyle birçok organizasyon gerçekleştirdik. Aldığımız olumlu geri dönüşler sebebiyle de aynı şevkle devam ettik. İster yemekli bir bekarlığa veda ister yemeksiz… Her alternatif için üstün kalite de hizmet veriyoruz. Eğlenceli bir bekarlığa veda partisi sunuyoruz. Bizimle çalışmaya karar verdiğinizde memnun olacağınıza eminiz. Yandaki “Fiyat teklifi al” butonuna tıklayıp yönergeleri izlediğiniz takdirde bizimle iletişime geçebiliyorsunuz. Üstelik bunu ücretsiz olarak yapıyorsunuz!

İletişim

Cavit Irkıçatal

  • Adres: 2416 Cadde 2402 Sokak No:19 Yeni Batı Mahallesi, Çakırlar Çiftliği

Çakırkeyff Restaurant Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!