Anadolu Kına Konağı

E-posta Gönder

0312 963 3229

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

200-300

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Çankaya, Ankara

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 50-80 TL
  • Kapasite 200-300
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Hint kınası, Kına süslemesi, Davul show, Kına ekibi, Kına takımı, Zenne / oryantal, Dilek feneri, Kına mumu, Kına tepsisi, Kına müziği, Kına töreni

Hakkında

Dillere destan, sultanlara layık ve yıllar geçse de unutulmayacak güzellikte kına geceleri düzenlediğimiz mekanımız Anadolu Kına Konağı’na hoş geldiniz. Bulunduğumuz konum itibariyle Ankara Çankaya kına gecesi mekanları arasında bulunuyor, Mutlukent semtinde yer alıyoruz. Güler yüzlü, işini severek yapan ve tecrübeli bir ekiple konuklarımızı ağırlıyor, onlara harika bir gün yaşatabiliyoruz.

Yaz kış fark etmeksizin organizasyonlara ev sahipliği yapabildiğimiz salonumuzda 200 ile 300 kişi aralığında davetli sayısına rahatlıkla ulaşabiliyoruz. Hem açık hem de kapalı alan seçeneklerimiz bulunuyor ve çiftlerimizin isteğiyle hava koşullarına göre her ikisini de kullanıma sunabiliyoruz. Zaten kına geceleri için yaratılmış mekanımızı gelinimizin beğenisine ve kına ruhuna uygun olacak şekilde süslüyoruz. Dileyen gelin ve damatlarımız için bütçelerine uygun olarak yemek ve ikram menüleri servis edebiliyoruz.

Kına geceleri için gelinlerimizin bizden bekleyebileceğini düşündüğümüz, eski veya yeni popüler olmuş hemen her hizmeti bünyemizde bulundurmaya özen gösteriyoruz. Bu sayede ayrıca bütçe ayırıp dışarıdan bir organizasyon firması ile anlaşmalarına gerek kalmıyor. Bu çerçevede sunduğumuz hizmetler arasından örnek verecek olursak şunları sayabiliriz;

Gelinlerimize yılın modasına uygun ve zevklerine göre seçebilecekleri bindallı veya kaftan modelleri sunuyoruz. Olmazla olmaz kına aksesuarlarından kına tepsisi, kına sepeti, kına mumları, dağıtmalık kuru kına paketleri gibi pek çok detaya sahibiz. Dileyen çiftlerimize geceyi renklendirmek ve konuklarına eğlenceli dakikalar sunmak için oryantal dansçı veya zenne dansçısı sunabiliyoruz. Geleneksel kostümlü kına ekibimiz gelinimize destek olup gecenin eksiksiz şekilde geçirilmesine katkıda bulunuyor. Davullu gelin girişi ve dans şovu yapabiliyoruz. Hint kınacımız sayesinde hem gelinimize hem de konuklara geçici kına dövmeleri yapıyoruz.

Ankara Çankaya kına mekanları arasında seçiminizi yapmadan önce muhakkak mekanımıza bir göz atın deriz. Anadolu Kına Konağı olarak bize ulaşıp fiyatlarımızı veya hizmet detaylarımızı öğrenmek isterseniz iletişim bilgilerimiz sayfanın yukarısında mevcut.

İletişim

Zekai Çetin

  • Telefon: 0312 963 3229

  • Adres: Mutlukent Mah. 2037 Cd. No: 16 Çankaya / Ankara

Anadolu Kına Konağı Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!