Akvaryum Silver

Akvaryum Silver

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

Yenimahalle, Ankara

Lokasyon


COVID-19 Önlemleri

 • Sosyal mesafeye uygun oturma düzeni
 • Masalar arası geniş mesafe aralığı
 • Her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi
 • Uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi
 • Düzenli havalandırma
 • Ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi
 • Kullan-at malzeme ile servis imkanı
 • Maskeli ve eldivenli servis personeli sunma
 • Mekan girişinde ateş ölçümü

Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
 • Kapasite 400-500
 • Aksesuar Kiralama

Sorular

 • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Hakkında

Unutulmaz bir kına gecesi yaşamak için Akvaryum Düğün ve Balo Salonu’nu tavsiye ediyoruz.

Yıllardır organizasyon sektöründe varlığımızı sürdürüyoruz. Profesyonel ve güler yüzlü çalışan kadromuzla planlı ve disiplinli çalışmalar yürütmekteyiz. Düğün, kına, nişan, sünnet, balo, parti, davet ve toplantı gibi aklınıza gelebilecek pek çok etkinliğe mutlulukla kapılarımızı açıyoruz. İlkemiz her zaman müşteri memnuniyeti sağlamak olduğu için sizin hayallerinize ve isteklerinize değer veriyoruz. Tanıştığımız her çiftte farklı tecrübeler ediniyor ve kendimizi geliştiriyoruz.

Akvaryum Silver olarak Ankara Batıkent kına salonları arasında tanınan, beğenilen ve tercih edilen yerlerden biriyiz. 650 kişilik salonumuzla butik ya da kalabalık davetlerinize büyük bir keyifle ev sahipliği yapıyoruz. Geniş, yüksek tavanlı ve ferah mekânımızı spot ışıkları ve göz kamaştırıcı avizelerle aydınlatıyoruz. Yuvarlak masalarımızı şık mavi sandalyelerle birlikte kullanıyoruz. Genellikle beyaz rengi tercih ettiğimiz örtülerimizi farklı renk peçetelik ve servis altlıklarıyla birlikte kullanıyoruz. Vazolar ve çiçek aranjmanları ile mekân içi süslemeler yapıyoruz. Davetiniz öncesi hazırlanmanız için size özel oda tahsis ederek konforlu bir alan sunuyoruz. Farklı renk ve modele sahip kına tahtlarımız bulunuyor. Beğenileriniz doğrultusunda istediğinizi tercih edebilirsiniz. Altın sarısı ve kırmızı rengini kullandığımız tahtımızı nedime minderleriyle donatarak hoş bir köşe oluşturuyoruz. Dilerseniz mavi, pembe, mor ve altın sarısını kullandığımız tül cibinlikle sarılmış etrafı minderlerle kaplı kına tahtımızı seçebilirsiniz. Davul şov, semazen, zenne ve oryantal hizmetini sağladığımızı da belirtmek isteriz. Yemekli davetleriniz için usta aşçılarımız hijyen kurallarına özen göstererek lezzetli ikramlar hazırlıyor. Hazırlanan yemekleri özenli sunumlarla masalarınıza getiriyoruz. 200 araçlık otopark kapasitemizle konuklarınız kendi araçlarıyla rahatlıkla gelebilirler.

Batıkent Akvaryum Silver hakkında ayrıntılı bilgi almak, paket içeriklerini öğrenmek ve fiyat tekliflerini değerlendirmek için sayfanın üst kısmında yer alan salon iletişim bilgileri ile irtibat sağlayabilirsiniz. Bize ulaşmanın başka yolu ise sayfanın üstünde bulunan Akvaryum Silver için ayrılmış formun eksiksiz bir şekilde doldurularak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklanması ile oluyor.

 • Adres: İlk Yerleşim Mah. Başkent Bul. Akvaryum Avm No: 208/36 Başkent-Yenimahlle/Ankara


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Akvaryum Silver firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!