Abdullah Resort Otel

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

400-500

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Polatlı, Ankara

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Gelin hamamı, Kına müziği, Kına süslemesi

Hakkında

Yılların tecrübesi ile organizasyonlarınızı düzenliyor ve ev konforunda konaklama imkânı sağlıyoruz.

2012 yılından beri Abdullah Resort Otel Polatlı’da faaliyet gösteriyoruz! Her anınızı benzersiz kılmak için özel davet ve resepsiyonlarınızı kır bahçemizde düzenliyoruz. Konuklarınızı adeta evlerinde gibi ağırlıyoruz. Sizin gece boyunca mutlu olmanızı ve konuklarınız ile birlikte keyifli zaman geçirmenizi sağlıyoruz.

Kına gecesi organizasyonlarınız için farklı konseptler tasarlarken organizasyon sorumlumuz ve gerekli durumlarda sizin de talebiniz ile çözüm ortaklarımızdan destek alıyoruz. Ayrıca kına gecesi ya da düğün öncesinde geleneksel Türk kültürü esintileri ile gelin hamamı da düzenliyoruz.

Gelin hanım nedimeleri ve yakın dostları ile eğlenceli bir hamam şenliği düzenliyor. Biz de otelimizde bulunan Türk hamamını kına süslemeleri ile şık bir şekilde tasarlıyoruz. Kına törenlerinin vazgeçilmez rengi olan kırmız tüller, gül yaprakları ve aksesuarlar ile şık tasarımızı tamamlıyoruz.

Tefleri de göbek taşının üzerine sıralıyor ve eğlencenizi başlatmak üzere sizleri yalnız bırakıyoruz. Zaten stresli olan şehir hayatı ve düğün telaşesinden bir kaçış olan bu eğlencede arkadaşlarınız ile birlikte saatlerce eğlenebiliyor ve rahatlıyorsunuz…

Her organizasyonunuz için ise yemekleri ve ikramları otelimiz temin ediyor. Sizinle birlikte belirlediğimiz menüler ile hazırlıklarımızı yapıyoruz. Konuklarınızın beğenisine sunuyoruz ve organizasyonlarınızı ziyafete dönüştürüyoruz. Sağladığımız bütün imkânlar ile Ankara kına salonları arasında yer alırken Polatlı gelin hamamlarının da en özelini sizler için tasarlıyoruz…
Üstelik şehir dışından gelen konuklarınız için de konaklama imkânı sunuyoruz. Böylelikle her isteğinizin gerçekleştiği düğün ve kına gecesi törenlerinizi birlikte tasarlıyoruz. İhtiyacınız olan her şeyi tek çatı altında topluyoruz.

Siz de organizasyonlarınızı düzenlemek ve kız arkadaşlarınız ile birlikte gelin hamamınızı gerçekleştirmek için tercihiniz Abdullah Resort Otel ise bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey ise formu doldurarak bizimle iletişime geçmek.

İletişim

Yetkili Kisi

  • Adres: Nasrettin Hoca Bulvarı Polatlı

Abdullah Resort Otel Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!