Taşköprü Meyhanesi

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

50-100

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Seyhan, Adana

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 50-100
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği

Hakkında

Keyfinizce eğlenebileceğiniz bir kutlamayla özel günlerinizi bizim ve sahipliğimizde geçirmeye var mısınız?

Taşköprü Meyhanesi Adana olarak uzun yıllar boyunca Seyhan’da faaliyet gösteriyoruz. Profesyonel ve dinamik ekibimizle birlikte misafirlerimize kusursuz bir gün yaşatmak için titizlikle çalışıyoruz. Hizmete başladığımız yıldan bugüne tercih edilen adreslerden biri olma özelliği kazandık. Gerek yemekler gerek se ortamın atmosferi açısından iyi yorumlar alıyor, kendimizi bu anlamda he geçen gün geliştiriyoruz.

Toplu organizasyonlar için de işletmemiz oldukça tercih edilen bir adres. Aile ve arkadaşlarınızla birlikte nikâh organ organizasyonu gerçekleştirmek istiyor, doğum günü ve nişanınızı kutlayacak bir mekân arıyorsanız doğru adrestesiniz. Yemek organizasyonları için geniş kapasiteli alanımız bulunduğundan dolayı rahat bir şekilde eğlenebileceksiniz.

Restoranımızın kapalı alan olmasına rağmen yüksek tavan olduğundan dolayı ferah bir ortamda bulacaksınız kendinizi. Mekânımızın gerekli ısıtma ve soğutma sistemi mevcut olduğundan dolayı gün boyu rahat bir şekilde keyifli vakit geçirmenizi sağlıyoruz. Davetli sayınıza uygun olarak masa ve sandalyelerimizin yerleşim planını hazırlıyor, masaları birleştirerek uzun bir ziyafet masası oluşturuyoruz.

Menümüz oldukça zengindir. Birbirinden farklı tarzda hazırlanmış et, tavuk, deniz mahsulleri ve lezzetli mezemizle ziyafet çekebileceksiniz. Usta aşçılarımız tarafından yapılan yemeklerimiz hijyenik mutfağımızda hazırlanmaktadır. Organizasyon öncesi bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren size özel menü oluşturabiliyoruz. Kalabalık bir grup halinde geleceksiniz siz gelmeden yemekleri hazırlıyor sizi bekletmeden direk yemeğe başlamanızı sağlıyoruz. Yemeklerde kullandığımız ürünlerin kalitesini önemsiyor, güvenilir iş ortaklarımızdan ürünleri temin ediyoruz. Yemeklerin lezzeti kadar sunumuna da önem veriyor ve sıcak servis ediyoruz.

Özel organizasyonlarınızı bizim ev sahipliğimizde kutlamak istiyor ve Adana Taşköprü Meyhanesi iletişim ve adres bilgisini öğrenmek istiyorsanız bizimle en kısa sürede iletişime geçin.

İletişim

Hakan Keçelioğlu

  • Adres: Gazipaşa Blv. Karabucak İş Mrk. Seyhan

Taşköprü Meyhanesi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!