Tarihi Kısmet Meyhanesi

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

100-200

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Yüreğir, Adana

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 100-200
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği

Hakkında

Samimi ve sıcak ortamımızla unutulmaz bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Tarihi Kısmet Meyhanesi Adana olarak uzun yıllar boyunca Seyhan’da faaliyet gösteriyoruz. Profesyonel ve deneyimli ekibimizle birlikte haftanın yedi günü misafirlerimizi kusursuz hizmet anlayışımızla ağırlıyoruz.

Özel gün kutlamanız için bizimle iletişime geçtiğiniz an itibariyle size özel hazırlıklar gerçekleştiriyoruz. İşletmemiz toplu organizasyonlar için de oldukça tercih edilen bir adres. Yıl içerisinde birçok özel gün ve toplu organizasyonlara ev sahipliği yapıyoruz. Nikâh sonrası aile ve arkadaşlarınızla birlikte lezzetli yemekler yiyerek kutlama yapmak istiyor, nişan kutlamanızı yemekli organizasyon şeklinde gerçekleştirmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Özel günlerin anlamını ve önemini bilen bir işletmeyiz. Zamanın geri sarılamayacağını biliyor, kusursuz bir gün geçirmeniz için titizlikle çalışıyoruz. Ayrıca doğum günü, kurumsal etkinlik ve eğlenceler, bekârlığa veda kutlamalarına da ev sahipliği yapıyoruz.

Huzurun eğlenceyle birleştiği, mükemmel dizelerle dillerden düşmeyen, kulaklarınızı usulca rahatlatan canlı müziğimizle gün boyu eğlenebileceksiniz. Profesyonel sanatçılarımızın sahne aldığı canlı performans eşliğinde arkadaş ve ailenizle dilediğiniz gibi oynayabilecek, unutulmaz bir gün geçirebileceksiniz. Ayrıca fasıl ekibimizin çaldığı nostaljik şarkılarla sizi geçmişe götürüyoruz.

Tarihi Kısmet Meyhanesi olarak herkesin damak tadına uygun mükemmel mezelerimizle masanızı renklendiriyoruz. Ana yemeklerimizde et, balık, tavuk gibi farklı alternatifler sunarak istediğiniz pişirme yöntemine göre hazırlıyoruz. Türkiye’nin farklı yörelerine ait lezzetleri tek bir çatı altında toplayarak zengin meze çeşitlerimizle karşılıyoruz. Ana yemek, ara sıcak meze aperatiflerde birçok seçeneğimiz mevcuttur. Yemekten sonra tatlı yemek isterseniz günlük olarak yaptığımız taze tatlılarımızdan denemenizi tavsiye ediyoruz.

Siz de özel günlerinizi bizim ev sahipliğimizde kutlamak istiyorsanız Tarihi Kısmet Meyhanesi iletişim ve adres bilgisi için bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Korhan Ünal

  • Adres: Galeria İş Merkezi (Fuzuli Caddesi No 332) Adana

Tarihi Kısmet Meyhanesi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!