Sema Balo Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

300-400

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Yüreğir, Adana

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 300-400
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Hakkında

Kına ve bekârlığa veda partinizi düşlerinizdeki gibi geçirmeye hazır olun! Sema Balo Salonu Adana olarak kültürümüzde özel bir yeri olan kına gecelerine yeni bir soluk getirerek çiftleri kusursuz bir eğlenceyle buluşturuyoruz. Uzun yıllar boyunca düğün sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Özel günlerin önemini biliyor, iyi bir planlamayla hizmet vermeye devam ediyoruz. Kına ve bekârlığa veda partileri dışında; düğün, nişan kutlamaları, sünnet, kurumsal etkinlik ve eğlencelerine de ev sahipliği yapıyoruz.

Son zamanlarda değişen kına geceleri için aksesuar çeşitliliğimizde güncellemeler yaptık. Konsept bir gün geçirmek isteyen gelin adayları için istediği renk ve tarzda mekanımızı süslüyoruz. Yorulduğunuzda oturabileceğiniz Kına tahtı kuruyor, bindallı ve kaftanınıza uygun renklerde süslüyoruz. Tahtın etrafına renkli puflar koyarak konsept bir hava yaratıyoruz. Böylece arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle eşsiz fotoğraflar çekilebilirsiniz. Kına gecenizi daha eğlenceli hâle getirmek istiyorsanız kına ekibiyle anlaşıyor, kına merasiminizden sonra ekibin sergilediği yöresel danslarla keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Salonumuzun özelliklerinden bahsetmek gerekirse; kapasitemiz 400 kişidir. Salonumuz yüksek tavan ve kolonsuz olduğundan dolayı rahat bir şekilde eğlenebileceksiniz. Kış düğünü yapmak isteyen çiftler için merkezi sistem ısıtma ve yaz düğünleri içinde soğutma sistemimiz mevcuttur. Ayrıca şehir merkezinde bulunan konumumuzdan dolayı misafirler ve size ulaşım kolaylığı sağlıyoruz.

Sema Balo Salonu olarak çiftler tarafından tercih edilen Adana kına mekânlarından biriyiz. Her bütçeye uygun fiyatlarımızla çiftlerin hayallerini süslüyoruz. Paket içeriğinde bulunan çerez, pasta,10 katlı düğün pastası, meşrubatları kaliteli ürünler kullanarak hazırlıyoruz. Profesyonel hizmet elemanlarımız tarafından ikramlar zamanında ve seri bir şekilde servis ediliyor. Siz de güler yüzlü bir ekiple özel günlerinizi bizim ev sahipliğimizde kutlamak istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçin.

İletişim

Mehmet Konak

  • Adres: Afet Evleri Cad. Atakent Mah. 2262 Sok, 01260 Yüreğir/Adana

Sema Balo Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!