Kayalar Müzikhol

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

400-500

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Seyhan, Adana

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Gelin hamamı, Kına ekibi, Kına mumu, Kına süslemesi, Kına müziği, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Hakkında

Adana Şakirpaşa’da 1997 yılından beridir çiftlerin mutlu günlerine şahitlik ediyoruz. Kayalar Müzikhol olarak faaliyette olduğumuz yıldan bugüne kendimizi geliştirerek değişen düğün trendlerini yakından takip ediyoruz. Salonumuzu yıldan yıla yenileyerek tertemiz ve şık bir görünüme sizleri karşılıyoruz. Özel günlerin önemini bildiğimizden dolayı ekip arkadaşlarımızla birlikte kusursuz bir hizmet almanızı sağlıyoruz. Nişan, kına ve bekârlığa veda partisi, sünnet düğünü başta olmak üzere davet ve kurumsal toplantılara da ev sahipliği yapıyoruz.

Kına geceleri geçmişten bugüne gelen kültürümüzde önemli yeri olan bir etkinliğimiz. Geçmişi günümüze uyarlayarak modern bir kutlama sunuyoruz. Klasik kutlamalar dışına çıkmak istiyorsanız Osmanlı ve modern tarzda salonumuzu süslüyor istediğiniz konsepti uygulamanızı sağlıyoruz. Nasıl bir organizasyon geçirmek istediğinizi öğrendikten sonra bindallı ve kaftan renginize uygun olan renk seçeneklerimizi sunuyoruz. Kına mumu, kına tepsisi ve kına ile ilgili bütün aksesuarları temin ettiğimizden dolayı konsept bir gün geçirebileceksiniz.

İlk giriş müziğiniz çalınırken kına ekibimiz eşliğinde kırmızı halıdan yürürken anınızı ölümsüzleştiriyoruz. Ardından kına müziği eşliğinde kınanız yakılıyor. Hüzünlü anlar yaşarsınız ailenizi ve sizi neşelendirmek için neşeli şarkılar çalıyoruz. Yorulduğunuzda oturabileceğiniz kına tahtını kuruyor etrafına renkli puflar yerleştirerek arkadaşlarınızla birlikte konsept fotoğraflar çekinebilmenizi sağlıyoruz.

Salonumuz 600 kişilik kapasiteli olduğundan dolayı davetli listenizde kısıtlama yapmadan herkesi çağırabileceksiniz. Rahatça eğlenebilmeniz için tasarlanmış salonumuzda geniş pistimizi oldukça geniş tuttuk. Böylece kalabalık olsanız dahi rahatça oynayabileceksiniz. Ses ve sahne hizmeti verdiğimizden dolayı son teknoloji ekipmanlarımızı kurarak kesintisiz ve cızırtısız müzikler dinleyebileceksiniz.

Kayalar Müzikhol olarak tercih edilen Adana kına mekânlarından biriyiz. Aile ve arkadaşlarınızla unutulmaz bir gece geçirebileceğiniz bu günü profesyonel bir ekiple kutlamak istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçiniz.

İletişim

Erkan Topal

  • Adres: Şakirpaşa Cad. No:72/A Şakirpaşa Karakolu Karşısı Seyhan/ADANA

Kayalar Müzikhol Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!