Kale Vip Wedding

3

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

400-500

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Çukurova, Adana

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 200-400 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal, Gelin hamamı

Kampanyalar ve Paketler

Kale Vip Wedding

Düğün.com Çiftlerine Özel Yaz Aylarında Hafta İçi Organizasyonlarda %20 İndirim!

Kampanyamız 2020 yılında Temmuz - Ağustos 'ta yapılacak organizasyonlar için geçerlidir.

Kampanya sona ermeden detaylı bilgi için iletişime geçerek müsait günlere hemen rezervasyon yaptırınız!

*İşletmemizde siz ve sevdiklerinizin sağlığı için Covid19 önlemleri alınmaktadır.

Son gün 31/08/2020

Kale Vip Wedding

Düğün.com Çiftlerine Yaz Organinasyonlarında Haftasonu Sınırlı Günlerde %15 İndirim!

Kampanyamız 2020 yılı Temmuz - Ağustos - Eylül'de yapılacak organizasyonları için geçerlidir.

Kampanya sona ermeden detaylı bilgi için iletişime geçerek müsait günlere hemen rezervasyon yaptırınız!

*İşletmemizde siz ve sevdiklerinizin sağlığı için Covid19 önlemleri alınmaktadır.

Son gün 31/08/2020


Hakkında

Yüzünüzde bırakacağımız tebessüm olmak için sizleri Kale VİP Wedding’e bekliyoruz. Kaliteli hizmetimiz, güler yüzlü ekibimiz, uygun fiyatlarımız ve eşsiz bahçemiz ile bir işletmede olması gereken ne varsa sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz. Kına gecelerinizi böylesine tatlı ve samimi bir bahçede, huzurla düzenlemek isterseniz size kendimizden biraz bahsedelim.

Kına ekipman ve aksesuarlarınızı temin etmek, süslemelerini tamamlamak ve bahçemizi hazır hale getirmek için çalışan uzman bir kadromuz bulunuyor. Bu kadromuz belirlediğiniz renk ve konsepte uyumlu olacak kına tahtı, kına sandığı, kına takımı, kına tepsisi, kına mumu, bindallı ve kaftan gibi aksesuarları beğeninize sunuyor. Bu kına aksesuarlarının bahçemize yerleştirilmesi konusunda sizi özgür bırakıyoruz. Oturma düzenini de siz belirleyebiliyor, tam olarak aklınızdakini mekânda uygulayabiliyorsunuz. 500 kişiye kadar çıkan kapasitemiz sayesinde bu eğlenceli anlarınız için tüm sevdiklerinizi de çağırabilme imkânına sahip oluyorsunuz. Kale VİP Wedding ile bu mutlu gününüzde yanınızda olmak için sabırsızlanıyoruz.

Kına gecelerinizi daha da keyifli bir hale getirmek için canlı müzik imkânımızdan yararlanabilirsiniz. Kına müziklerini, hit parçaları ve istek şarkılarınızı hem çalan hem de söyleyen profesyonel müzisyenlerimiz ile zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Kale VİP Wedding Adana’da kına geceleriniz dışında birçok özel âna ev sahipliği yapabiliyoruz. Düğünler, mezuniyet baloları, sünnet düğünleri, söz ve nişanlar gibi kişisel etkinlikleriniz dışında açılışlar, bayi toplantıları, iş yemekleri, davetler, lansmanlar ve seminlerler gibi kurumsal etkinlikler için de bizi tercih edebiliyorsunuz. Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz sayısız organizasyon sayesinde “Kusursuz bir organizasyon nasıl olur?” sorusuna en güzel cevabı verebiliyoruz. Siz de bizi tercih ederek tam olarak bu sorunun cevabını misafirlerinize verebilirsiniz.

Saydığımız bu imkânlar dışında hakkımızda daha çok şey öğrenmek isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  • Adres: Karslı Mah. Adnan Menderes Bulv. No.131 Çukurova

Kale Vip Wedding Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!