İncir Meyhanesi

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

300-400

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Seyhan, Adana

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 300-400
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği

Hakkında

Hayal ettiğinizden de öte bir kına organizasyonu gerçekleştirmek istiyorsanız doğru adrestesiniz İncir Meyhanesi Adana olarak uzun yıllar boyunca Yüreğir’de hizmet sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Yorgun geçen haftanın stresini atmak ve kendinizi özel hissedeceğiniz bir mekânda dinlenmek istiyor, organizasyonlarınızı kır bahçesi konseptinde kutlamak istiyorsanız size kaliteli hizmet politikamızla hizmet veriyoruz. Kına ve bekârlığa veda partisi dışında; düğün, nişan kutlamaları, sünnet düğünler kurumsal etkinlik ve eğlencelerine hepsine ev sahipliği yapıyoruz.

İncir Meyhanesi olarak misafirlerimizi hem açık hem kapalı alanımızda ağırlıyoruz. Kapalı mekânımız gerekli ısıtma ve soğutma sistemlerine sahip olduğundan dolayı her mevsim organizasyonları için elverişlidir. Yaz aylarından açık alanda kutlama yapmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Geniş kır bahçemizi size tahsis ediyoruz.

Bizimle iletişime geçtiğiniz an itibariyle davetli sayınızı öğreniyor, davetli sayınıza uygun olarak masa ve sandalyelerin yerleşim planını hazırlıyoruz. Meyhane konseptine uygun beyaz masalarımız ve mavi masa örtüleri kullanıyor, bahçemizin üzerini renkli ışıklarla ışıklandırarak samimi bir ortamla sizi karşılıyoruz. Kına ve bekârlığa veda kutlamaları geçmişten bugüne kültürümüzde önemli bir yeri vardır. Son zamanlarda farklı konseptlerde kutlanan bugünde size değişik alternatifler sunuyoruz. Anlaşacağınız organizasyon firmalarından kına süslemeleri, aksesuar ve dekorlar temin ederek bindallı ve kaftanınızın renk tonlarıyla uyumlu süslemelerle mekânımızı süsleme imkânı da tanıyoruz.

Özel günlerinizde size özel menüler oluşturuyoruz. Et ve tavuk ürünlerimizi güvenilir iş ortaklarımızdan temin ettiğimizden dolayı lezzetli yemekler yiyebileceksiniz. Profesyonel aşçılarımız tarafından yapılan yemekler lezzeti kadar sunumuna da önem veriliyor. Yemeklerin sıcak servis edilmesi gerektiğini düşünüyor, misafirlerimizi bekletmeden seri bir şekilde servis ediyoruz.

İncir Meyhanesi nerede diye soracak olursanız; Seyhan Fuzuli Caddesinde yer alan işletmemiz şehir merkezinde olduğundan dolayı misafirlerimize ulaşım kolaylığı sağlıyoruz. Bizimle iletişime geçerek organizasyon detayları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

İletişim

Cem Bey

  • Adres: Cemalpaşa Mahallesi, Fuzuli Cd. No:55 D:14 Z 055, 01120 Seyhan/Adana

İncir Meyhanesi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!