Elit Yaprak Kına Evi

1

E-posta Gönder

0850 532 8703

4 yorum

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

200-300

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Çukurova, Adana

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 200-300
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal, Bindallı / Kaftan

Hakkında

Profesyonel ve dinamik bir ekip eşliğinde özel günlerinizi kusursuz bir şekilde kutlamak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Elit Yaprak Kına Evi Adana’da uzun yıllardır davet sektöründe faaliyet gösteriyor ve kına özelinde geniş kapsamlı bir hizmet sunuyor. Kendimizi sürekli geliştiren bir hizmet ve yönetim anlayışına sahibiz fakat yine çiftlerimizden aldığımız geri dönüşler ve tavsiyeler doğrultusunda her sene kendimizi yenilemeye devam ediyoruz. Türkiye çapında değişen veya yenilenen trendleri takip ediyor ve kendi tarzımız ile birleştirerek müşterilerimize sunuyoruz.

Kına salonumuz 200 ila 300 kişiyi ağırlayabilecek geniş bir kapasiteye sahip ve burada kalabalık olduğu kadar da eğlenceli törenlere ev sahipliği yapabiliyoruz. Özenle tasarlatıp dekore ettirdiğimiz salonumuz son derece şık ve hizmet alanına uygun bir atmosfere sahip. Kına ruhuna uygun olacak şekilde kırmızı ve sadeliği temsil edecek şekilde de beyaz renklerini ağırlıklı olarak kullandık. 10’ar kişilik beyaz masa ve tiffany sandalyelerimiz ile oluşturduğumuz oturma düzenimiz de oldukça konforlu. Kırmızı halı ve sandalye bağlamaları da bahsettiğimiz atmosferi oluşturmamıza katkıda bulunuyor.

Kına geceleri son zamanlarda farklı tarzda konseptlerde kutlanıyor. Biz de trende uygun bir şekilde kına gecenizi gerçekleştiriyoruz. Bindallı veya kaftanınıza uygun -ki bunları sizin için biz temin edebiliyoruz- renklerde kına tahtı kuruyoruz. Etrafına da nedimeleriniz için aynı renkte minderler koyarak ambiyansı tamamlıyoruz. Kına ekibimizle birlikte organizasyonunuzun başından sonuna kadar ilgileniyor, farklı dans ve davul şovları sunarak konuklarınızın eğlenmesine katkıda bulunmaya çalışıyoruz. DJ performansı ile dilediğiniz kına müzikleri eşliğinde doyasıya dans edip stresinizi atabilirsiniz. Bunlar haricinde gelinlerimizin beğenisine sunduğumuz diğer imkânlarımız ise şu şekilde; hint kınacısı, kına ve kına mumları, kına tepsisi, kına töreni ve isteğe göre oryantal veya semazen gösterileri.

Elit Yaprak Kına Evi fiyatlarımız her bütçeye uyacak şekilde farklı içeriklere sahip paketler şeklinde çiftlerimize sunuluyor. Daha fazla bilgi almak isterseniz sayfa üzerindeki telefon numarası veya mail seçeneği ile bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Mustafa Kapan

  • Telefon: 0850 532 8703

  • Adres: Barajyolu 7,5 durak Duygu cafe Karşısı zıkkım cafe yanı Çukurova/Adana

Elit Yaprak Kına Evi Yol Haritası

4 yorum

5

Kalite

Personel

İletişim


M&A

Melek & Ahmet

Düğün Tarihi: 18.01.2020

İstanbul'da da düğünüm oldu ama Adana 'da daha çok eğlendik 😃dönüp baktığımızda her şey çok güzeldi iyi ki diyoruz

H&A

Hatice & Ahmet

Düğün Tarihi: 29.06.2019

Hizmetlerinden ve ilgilerinden dolayı memnun oldum.

C&M

Ceren & Mehmetali

Düğün Tarihi: 10.08.2017

Hizmeti ile çalgısı ile Nedime kızları ile herşey harikaydı

M&A

Merve & Ahmet

Düğün Tarihi: 05.02.2020

Gerçekten harikaydı biz çok eglendık mekan ve güleryüzle personel harika

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!