Big Chefs Adana

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

100-200

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Seyhan, Adana

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 50-80 TL
  • Kapasite 100-200
  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına takımı, Kına süslemesi, Kına tepsisi, Kına mumu, Kına müziği, Kına töreni

Hakkında

2007 yılında Ankara’da başlayan serüvenimiz verdiğimiz kaliteli hizmet sonucunda sektörde öncü bir firma olma yolunda ilerledik. Sizden gelen talep doğrultusunda Türkiye’nin birçok ili başta olmak üzere yurtdışında da şubelerimizi açtık. Big Chefs Adana olarak Seyhan’da hizmet veriyoruz ve mutlu günlerinize ev sahipliği yapıyoruz. Günün her saatinde hizmet vererek misafirlerimizi leziz yemeklerimizle ağırlıyoruz. Hafta içinin stresini atmak isterseniz cumartesi ve Pazar kahvaltılarınızı keyifli bir şekilde yapmanızı sağlıyoruz. Yemeklerimizi hazırlarken kaliteli ürünler kullanarak şık bir sunumla servis ediyoruz.

Profesyonel ekibimizle birlikte özel gün kutlamalarında tercih edilen mekanlarından biriyiz. Kurumsal etkinlikler, Bayi toplantıları, doğum günler, kına ve bekarlığa veda partileri başta olmak üzere istediğiniz her organizasyonu Big Chef’te gerçekleştirebilirsiniz. Nikâh sonrası ailenizle birlikte yemek yiyebilir evliliğe ilk adımınızı kutlayabilirsiniz. Size özel tahsis ettiğimiz kapalı alanımızda kına ve bekarlığa veda partiler düzenliyoruz. Konsept bir gün geçirmek isterseniz dışarıdan organizasyon firmasıyla anlaşarak mekânımızı tarzınıza göre süsleyebilir sevdiklerinizle birlikte hoş muhabbetler yapabilirsiniz.

Yemeklerimizin çeşitliliği karar vermenizi zorlaştırsa da size öneriler sunuyoruz. Damak zevkinizi öğrenerek et çeşitlerimizden öneriyor vegan ve vejetaryan menülerimizi isteğinize sunuyoruz. Lezzete verdiğimiz önemi sunumumuzda da görebileceksiniz. Şık tabaklarla usta aşçılarımız sanatını yemeklerimize de yansıtıyorlar. Yemekler güler yüzlü ekibimizle birlikte sizi bekletmeden sıcak servis ediliyor. Siz de organizasyonunuzu şık bir mekânda gerçekleştirmek istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Çetin Özülkü

  • Adres: Kurtuluş Mah. Mithat Saraçoğlu Cad. No:3 Seyhan

Big Chefs Adana Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!