Ayas Otel

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

500-750

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Yumurtalık, Adana

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına süslemesi, Kına takımı, Kına ekibi, Davul show, Hint kınası, Kına tepsisi, Kına mumu, Kına müziği, Kına töreni

Hakkında

Ayas OtelHayallerinizi sınırlandırmaksızın istediğiniz konseptte kına ve bekârlığa veda partinizi en iyi şekilde kutlayabileceksiniz.

Ayas Otel Yumurtalık olarak Adana’da misafirlerimizin konforlu bir gün geçirmeleri için ekip olarak titizlikle çalışıyor keyifli bir gün geçirmelerini sağlıyoruz. Konaklama hizmetimizden farklı olarak özel organizasyonlara da ev sahipliği yapıyoruz. Kına ve bekârlığa veda partinizi istediğiniz şekilde kutlamak için bir elimizden geleni yapıyoruz.

Organizasyonlara ev sahipliği yaptığımız birden fazla alanımız bulunuyor. Davet alanlarımızdan bahsedecek olursak;

Yeşillikler içinde düzenli aralıklarla peyzaj düzenlemesi yapılan bahçemizde 600 kişilik

Havuz başı restoranımızda 600 kişilik

Deniz manzaralı teras restoranımızda 120 kişiye kadar organizasyonlar düzenleyebiliyoruz.

Kına ve bekârlığa veda partinizi şu şekilde planlıyoruz. Bizimle iletişime geçtiğiniz an itibariyle nasıl bir konseptle kutlamak istediğinizi öğreniyor ve bu doğrultuda anlaşmalı olduğumuz organizasyon firmalarından aksesuar, dekor ve süsleme temin ediyoruz. Kına tahtı tercihini giyineceğiniz kıyafetin renk tonlarında tercih ederek uyumlu bir şekilde görünmenizi sağlıyoruz.

Davetli sayınızı öğreniyor, yuvarlak 8 kişilik masaları her davetlinin oyun pistini görebileceği şekilde konumlandırıyoruz. Masa üstlerinde ve sandalyelerde kullandığımız giydirmeleri seçtiğiniz renkle hazırlıyoruz. Davet alanına ilk girişinde çiçekli tak kuruyor, konfeti ve volkan gösterisiyle sizi karşılıyoruz. Profesyonel müzik ve orkestrayla anlaşıyor geniş repertuvara sahip müzisyenler eşliğinde eğlenceli bir gün geçirmenizi sağlıyoruz.

Yemekli bir organizasyon gerçekleştirmek istiyorsanız Türk mutfağının seçkin lezzetlerinin var olduğu menüler hazırlıyoruz. Menü içeriğini sizinle birlikte belirliyor, organizasyon öncesi yemekleri test etme imkânı da tanıyoruz.

Bizim ev sahipliğimizde düğün, nişan, kına ve bekârlığa veda partisi, mezuniyet kutlamaları, kurumsal etkinlik ve eğlenceleri ayrıcalıklı bir şekilde kutlayabilir, sevdiklerinizle birlikte eğlenceli bir gün geçirebilirsiniz. Sayfa üzerinden bizimle iletişime geçerek Yumurtalık Ayas Otel fiyatları ve hizmetlerimiz hakkında daha kapsamlı bilgiye sahip olabilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kisi

Yetkili Kişi

  • Adres: Akyuva Mah. Adana Sokak Sok. No: 1 Yumurtalık/Adana

Ayas Otel Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!