Lehenga Kına Kaftan Organizasyon

E-posta Gönder

1 yorum

Kına ve Bekarlığa Veda Aksesuar

Kategori

Konak, İzmir

İlçe, İlGenel Özellikler

  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet

Hakkında

Eğlenceli bir kına geceniz olsun istiyorsanız sizin için her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünen Lehenga Kına Kaftan Organizasyon’un profesyonel ekibi olarak sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

Kına merasimleri en eski Türk geleneklerinden biri olarak varlığını günümüzde sürdürmeye devam ediyor. Pek çok gelin adayı kına eğlencesini geleneksel çizgilerin dışına çıkarak kutluyor. Günümüzde daha çok şölen havasında kutlanan kına geceleri biraz daha bekârlığa veda temasını yansıtıyor. Farklı içerikler, konseptler ve değişik detaylarla süslü eğlenceler için Lehenga Kına Kaftan Organizasyon olarak biz de daima kendimizi geliştirmeye ve sizi memnun etmeye yönelik çalışmalar sürdürüyoruz.

Peki biz nasıl hizmetler sunuyoruz?

Öncelikle belirtmek isteriz ki aksesuar kiralama hizmeti veriyoruz. Organze tüllerle süslediğimiz kına tahtını zaman zaman ışıltılı perdelerle etrafını sararak farklı bir atmosferde kullanabiliyoruz. Üzeri taşlarla işli şemsiyeler, parlak kumaşlı yastıklar, minderler, ihtişamlı görünüme sahip taht modellerimizle beğeniniz doğrultusunda size yardımcı oluyoruz. Farklı renk seçeneklerimizle ister kıyafetinize isterseniz de mekânınızın atmosferine uygun bir tercihte bulunabilirsiniz. Renkli dans gösterileri, kına müziği eşliğinde yapılan kına töreniyle hem siz hem de davetlileriniz için unutulmaz bir eğlence tasarlıyoruz. İsterseniz aynı gecede çok sayıda konseptin bir arada olduğu bir parti ya da sadece tek konseptin bulunduğu geleneksel bir kına gecesi hizmeti alabilirsiniz.

İzmir kına organizasyon firmaları arasında yer alan Lehenga Kına Kaftan Organizasyon hakkında ayrıntılı bilgi almak, paket içeriklerimizi öğrenmek ve fiyat tekliflerimizi değerlendirmek için sayfanın üst kısmında yer alan firma iletişim bilgileri ile bizimle irtibat sağlayabilirsiniz. Bize ulaşmanın bir başka alternatif yolu ise yine sayfanın üstünde bulunan iletişim formunun eksiksiz bir şekilde doldurularak ardından Lehenga Kına Kaftan Organizasyon için “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklanması ile oluyor.

  • Adres: İzmir


1 yorum


M&M

Merve & Murat

Düğün Tarihi: 23.06.2018

Birçok firmayla görüştüm ancak, ekip olarak Lehenga farkını ortaya koydular. İlk konuşmamda etkilendim enerjilerinden ve her istediğimi yapabilecek bir firma olduğunu anladım iyi ki de sizi tercih etmişim :)

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!