Telaşe Kına Kaftan

E-posta Gönder

0212 963 2413

Telaşe Kına Kaftan

Kına ve Bekarlığa Veda Aksesuar

Kategori

Kağıthane, İstanbul

İlçe, İl


Hakkında

Kına gecenize dair düşünülmesi gereken onlarca ayrıntı içinde kaybolmanızı istemiyoruz. Bu nedenle size kendinizi sultanlar gibi hissettirecek kaftanlarımız, kına gecenizi unutulmaz kılacak profesyonel hizmetler sunmak için buradayız. Yaratıcı fikirlerinize ekonomik çözümler üreterek hep hayalini kurduğunuz kına gecesini yaşamanıza olanak sağlıyoruz. Bunu nasıl mı yapıyoruz?

Öncelikle Telaşe Kına Kaftan ekibi olarak sizi dinliyor, isteklerinize önem veriyoruz. Bizimle iletişime geçtiğiniz anda hemen bir ön görüşme ayarlıyoruz ki hayal ettiğiniz organizasyonu bize ayrıntılı bir şekilde anlatabilin. Biz de profesyonel hizmetlerimizin içinde bulunduğu kına paketlerimiz hakkında size detaylı bilgi verip tamamen içinize sinen bir süreç yaşamanızı sağlayabilelim. Zaten paket seçimlerinizi yaptıktan sonra arkanıza yaslanarak keyfinize bakabilirsiniz. Çünkü A’dan Z’ye her detayla yakından ilgilenecek bir ekibe emanet olacak kına organizasyonunuz…

Organizasyon dışında İstanbul kaftan kiralama hizmetimiz de bulunuyor elbette. Bursa modeli olan özel kaftanlarımız, kaliteli kumaş seçimleri, özel nakışları ve Hint motifi özel işlemeleri, birbirinden güzel model alternatifleri ile piyasadaki birçok kaftan tasarımından çok daha farklı olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Bursa atölyemizde özenle hazırladığımız kaftanlarımızı İstanbul Kağıthane'deki mağazamızda beğeninize sunuyoruz. Kına konseptinize göre dilediğiniz modeli seçmenize de olanak sağlıyoruz. Ayrıca kına gecenizde giyeceğiniz kaftan dışında modaevi bölümümüzden de bütçenizi zorlamayacak fiyatlarla gelinlik seçiminizi yapabilirsiniz. Modaevimizde bulunan hazır gelin modellerinden içinize sineni bulamazsanız, özel dikim imkanımızdan da faydalanabilirsiniz.

En şık ürünlerimiz ve en uygun fiyatlı hizmetlerimiz ile kına gecenizi bir şölene dönüştürmek istiyorsanız; siz değerli gelin adaylarımızı bir kahve içmeye bekliyoruz. Hakkımızda daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek için hemen sayfanın üst kısmında yer alan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu doldurabilir veya yine sayfada bulunan telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Zeynep Altunışık

  • Telefon: 0212 963 2413

  • Adres: Sultan Selim Mah. Sultan Selim Cd. No:2 K:3 Kağıthane / İstanbul

Telaşe Kına Kaftan Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!