Kına Atölyesi

E-posta Gönder

0212 963 0959

Kına ve Bekarlığa Veda Aksesuar

Kategori

Hayır

Aksesuar Kiralama

Hint kınası

Hizmet İçeriği

Esenler, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Hint kınası, Kına süslemesi, Davul show, Kına takımı, Dilek feneri, Kına mumu, Kına tepsisi, Kına ekibi, Kına müziği, Gelin hamamı, Kına töreni

Hakkında

Düğün, kına ve özel günlerinizde aksesuar hizmeti sağlıyor, gecelerinizin daha güzel hale gelmesini sağlıyoruz. Özel günlerinizi bizimle beraber gerçekleştirebilir, hayal ettiğiniz organizasyona kavuşabilirsiniz.


Peki, biz kimiz?


Kına Atölyesi adını verdiğimiz markamız geniş ürün yelpazesiyle beraber hizmet veriyor. 1050 metrekare alana sahip ofisimiz ve depomuzda özel günlerinize dair tüm süsleme ve malzemeleri hazırlıyor, bizi tercih eden özel gün sahiplerine ulaştırıyoruz. Büyük bir ekibe sahibiz. 50’ye yakın ekip arkadaşlarımızla isteklerinizi ulaştırıyor, özel günlerinizde kaliteli ürünlerimizle beraber yanınızda oluyoruz.


Bin bir çeşit kına seçenekleri ve geniş ürün yelpazemizle beraber Kına Atölyesi olarak istediğiniz süsleme ve çeşitlerine sahip olmanızı sağlıyoruz. Düğün, nişan ve kına gecesi organizasyonlarınızda istediğiniz konsepte sahip olmanızı sağlıyoruz. Kına mumları, kına taçları ve kına duvakları başta olmak üzere kına tefleri ve kına malzemelerini de sunuyor, kına gecesi organizasyonlarınızı güzelleştiriyoruz.


Her düğün sezonu başında yeni tasarımlarımızla kına sektörüne yön veriyor, kendimizi geliştiriyoruz. Modern kına gecesi organizasyonları düzenlemek için gecenize dair tüm aksesuarları bizden temin edebilir, kına gecesi organizasyonlarınızı istediğiniz konseptte gerçekleştirebilirsiniz.


Kına organizasyon firmalarıyla da çalışıyor, kına gecesi için gerekli olan malzemeleri ulaştırıyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğumuz firmamızda bizi tercih eden çiftlerin mutlu olması amacımız. Bizi biz yapan, gelişmemizi sağlayan siz değerli çiftlerimiz.


Eğer siz de ailemizin içinde yer almak, modern kına gecesi organizasyonları için gereken malzemeleri temin etmek istiyorsanız iletişim bilgilerimizi kullanarak danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz. Böylece hem kına gecesi organizasyonunuz için fikir alışverişinde bulunabilir hem de hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.


Emin olun ki Esenyurt kına organizasyonları için gereken tüm malzemeleri sağlayabiliriz. Kına Atölyesi olarak en uygun fiyatlarla kaliteli hizmeti harmanlayarak size ulaştırıyoruz. Bize ulaşmak için formu doldurabilir ya da telefon numaramız üzerinden iletişim sağlayabilirsiniz.

İletişim

Sündüs Kandemir

  • Telefon: 0212 963 0959

  • Adres: Giyimkent Sanayi Sitesi 17.sok No: 43 Esenler / İstanbul

Kına Atölyesi Yol Haritası

2 yorum


A&H

Ayten & Hayati

Düğün Tarihi: 01.04.2018

Evliklik hazırlık süremiz düğün tarihimiz gibi 1 Nisan şakası gibiydir.Bir ay içinde hersey oldubitti. Tüm kınagecemin ve düğün malzemelerimi aksesuar süslerimi zahmetsiz vakit kaybetmeden ve en güzellerini alarak muhteşem bir kınagecesi yaptım. Eminönü gidip vakit harcamayama yorulmaya hiç gerek... devamı 


E&K

EFSUN & KENAN

Düğün Tarihi: 22.05.2018

Düğünümüz çok ani oldu.Araştırmaya hiç vaktimiz yoktu.Düğün.com sitesinden ulaştığım KİNAATOLYESİ iyi ki varsınız. Bekarlığa veda parti malzemelerimi helede KINAGECEM şahlandıran gösterişli ürünlerinizle ile dörtdörtlük oldu. tüm gelin adaylarına gözü kapalı öneririm. Hem kaliteli gösterişli hemde... devamı 


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!