Hakan Çeyiz Denizli Bindallı

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Aksesuar

Kategori

Merkezefendi, Denizli

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan

Hakkında

Kına gecenizi yapacağınız mekânla anlaştınız, kına konseptine de karar verdiniz ve geriye içinde kendinizi sultanlar gibi hissedeceğiniz kaftanınızı seçmek kaldı. O zaman doğru sayfadasınız! Çünkü hayallerinizi süsleyen birbirinden güzel kaftan modellerimizle ihtiyaçlarınızı karşılamak için Hakan Çeyiz Denizli Bindallı olarak buradayız.

Kına gecenizde konuklarınızın karşısına tarzınızı yansıtacak bir kaftan ile çıkmanız çok önemli. Bu nedenle bizimle iletişime geçtiğiniz anda sizi yüz yüze görüşmek üzere ofisimize davet ediyoruz. Kına gecenizi yapacağınız konsepte uygun birbirinden güzel kaftanlarımızı beğeninize sunuyoruz. En beğendiklerinizi denedikten sonra içinize en çok sinen kaftanı kiralayabilirsiniz.

Saten ve kadife kumaşlarından diktiğimiz kaftan modellerimizi çok seveceğinizden eminiz. Modellerimizin işlemeleri ve geleneksel duruşları da güzelliğinize güzellik katacak. Bu arada, Denizli kiralık kaftan ihtiyacınızı karşılarken dikkat etmeniz gereken bazı önemli noktalar var. Çünkü işleme, model ve kumaş seçimleri kaftanlara farklı anlamlar yüklüyor. Dolayısıyla karar verirken bu kriterleri göz önünde bulundurmanız fayda var! Demek istediğimizi hemen bir örnekle açıklayalım; eğer geleneksel bir kına gecesi yapacaksınız Osmanlı model kaftanlarımızdan seçim yapabilirsiniz. ‘’Osmanlı konseptine en uyumlu model hangisi?’’ diye soracak olursanız, cevabımız; ‘’Kırmızı ve otantik işlemeleriyle dikkat çeken gösterişli kaftanlar.’’ Olacaktır. Tabii firmamızda mor, turkuaz, kırmızı, yeşil, Hürrem kaftanları da yer alıyor.

Eğer kına geceniz için hâlâ bir organizasyon firmasıyla anlaşmadıysanız, iş ortaklarımızın imkânlarına göz atabilirsiniz. İş ortaklarımızın; kına tahtı ve şark köşesi, masa ve sandalye süsleme, garson hizmeti, hoş geldiniz karşılaması, lokum ikramı ve gülsuyu, tatlı ve tuzlu kuru pasta gibi ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacağından emin olabilirsiniz.

Eğer hakkımızda daha fazla bilgi almak ve Hakan Çeyiz Denizli fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız sayfanın üst kısmında bulunan bilgileri kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Ahmet Hakan

  • Adres: Saraylar, 472. Sk. No:2, 20010 Denizli Merkez/DenizliYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!