Nazlım Kına Organizasyon

1

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Aksesuar

Kategori

Muratpaşa, Antalya

İlçe, İl

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Hakkında

Evliliğe adımın ilk basamağı olan ve geleneklerimizde ayrı bir yeri olan kına gecesi hayatınızdaki en özel anlardan biridir. Tüm ömrünüz boyunca hatırlamak isteyip gelecek nesillerinize övünerek gururla anlatmak isteyeceğiniz tek gecedir. Türkiye’nin kına gecesi organizasyonu konusunda en köklü ve deneyimli ekiplerinden biriyiz.

Kına gecesi organizasyonunuzun içeriğinde size ve misafirlerinize unutulmaz bir gece yaşatarak eğlendirecek tüm ince ayrıntılar için Nazlım Kına Evi olarak sizlerleyiz. Kına tahtı, gelin kaftanı, gelin kına tacı, kına tepsisi, kına sepetleri, arkadaş kaftanları, arkadaşlarınıza kına taçları, arkadaşlarınıza süslenmiş arkadaş tefleri, arkadaşlarınıza el gülleri, halay mendilleri, süslemeler, dans şovları, ikramlar, bereket testisi, kelle şekeri, Hint kınası, Türk kahvesi, davulu zurnası. Size sadece gecenin tadını eğlenerek çıkarmak kalıyor.

İletişim

Erdal Bag

  • Adres: Antalya

Nazlım Kına Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!