Tekay Ses Ve Işık Sistemleri

E-posta Gönder

0216 706 6508

Işık, Ses ve Düzenleme

Kategori

Barkovizyon ve Led Ekran

Hizmet İçeriği

Ataşehir, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Hizmet İçeriği Barkovizyon ve Led Ekran, DJ, Grup, Orkestra Organizasyonu, Ses-Işık-Truss ve Sahne Sistemleri, Havai Fişek, Konfeti, Lazer
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 2 hafta

Özellik

  • Şehir Dışında Hizmet
  • Kendi Ekipmanını Sağlıyor

Sorular

  • Ücretlendirme
  • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Doğum günü, Parti, Piknik, Kurumsal etkinlikler, Baby shower, Bayi toplantısı, Mezuniyet törenleri, Sünnet düğünü, Davet ve resepsiyon, Nişan

Kampanyalar ve Paketler

Tekay Ses Ve Işık Sistemleri

6x6 Genişliğinde Dans Pisti %52 İndirimle 1.200 TL!

Dans pisti 6x6 / 7x7 / 8x8 şeklinde kurulmaktadır.

Son gün 31/10/2020


Hakkında

Tekay Müzik ailesi olarak, 1998 yılından beri ses ve ışık sistemleri konusunda profesyonel hizmet veriyoruz. İlk günkü heyecanımızla, hatta her geçen gün kendimizi yenileyerek fark yaratan bir hizmet anlayışıyla karşınıza çıkıyoruz. Pek çok tekrarı olmadığını bildiğimiz organizasyona imza atan ekibimizle, düğün ve çok özel davetlerde görev alıyoruz. En mutlu günlerinizi daima büyük bir özveri ve planlamayla tasarlıyor, bu sayede kaliteli eğlence denildiğinde akla gelen markalardan bir tanesi oluyoruz!

Hayalleriniz gerçekleşmek üzere… Bu gece size en iyi hizmeti ve kaliteyi sunmaya hazırlanıyoruz, sahnede bir yıldız gibi parlamayı hak ediyorsunuz! Hazırlıklara başlamadan önce isteklerinizi öğrendiğimiz görüşmeler de düzenliyoruz. Çünkü eğlenceleriniz için ihtiyacınız olan şeyleri biliyoruz. Geçiş hizmet yelpazemizle gecenizi taçlandırıyoruz. Sizi anlayan ve ihtiyaçlarınızı karşılayan bir ekip olarak merasimlerinizi taçlandırıyoruz. Ancak sadece birkaç sistem kurarak davetten ayrılmıyoruz. En küçük bir teknik sorunla karşılaşmamanızı da sağlıyoruz. Bir de İstanbul ses ve ışık sistemleri kiralama hizmetleri sunarak sektörde yerimizi alsak da sahne kurulumu da yapıyoruz.

Tekay Ses ve Işık Sistemleriyle düşlediğiniz geceyi kusursuz hale getiriyoruz. Üstelik bunu avantajlı fiyatlarla yapıyoruz. Bütçe planlamanızda fark yaratmamızı sağlayan ise; kendimize ait sistemlerin yanından müzik gruplarımızın da olması. DJ, orkestra ve sanatçılarımızla tarzınıza uygun repertuvar hazırlamayı da ihmal etmiyoruz. Festival, konser, after parti, şirket etkinliklerinde de yerimizi alıyor, kalitemizle kesintisiz eğlence sunuyoruz. En çok da düğün ve kına gecelerinde heyecanlanıyor, mutlak başarı prensibiyle dilediğiniz her yerde hizmet verebiliyoruz. Tabii ki aşkınıza ait görüntüler, barkovizyon ve LED ekrana yansıtılırken heyecanlanmamak elde değil!

Tüm bunların yanında, güvence göstermemizi arzu ediyorsanız; referans ve iş bitirme belgelerimizi de ekibimizden talep edebilirsiniz. Artık binleri de aşan gururlu tablomuzu büyük bir özveriyle size sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

İstanbul ses, sahne kiralama hizmetlerimizle eğlenceye dair her şey için sizi bekliyoruz! En özel geceniz için bir ân önce harekete geçmek istiyoruz, acele edin. Tekay Ses ve Işık Sistemleri iletişim bilgileri sayfanın üst kısmında yer alıyor.

İletişim

Galip Ayaz

  • Telefon: 0216 706 6508

  • Adres: Bağdat Cd. Selahattin Pınar Sk. Beste Apt. No: 5 D: 2 Feneryolu / Kalamış

Tekay Ses Ve Işık Sistemleri Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!