Playback Music*

Playback Music
1986 yılından beri Ses, Işık, Görüntü ve Sahne sistemleri kiralama sektöründe hizmet veren Playback Music dünya teknolojisini takip ederek oluşturduğu teknik ekipman kadrosu ve eğitimli teknik ekibi ile 29.yılında… Ulusal ve uluslararası birçok organizasyonda hizmet veren şirketimiz, sektöre ilkleri taşıyarak , Türkiye'yi teknolojik gelişmelerden haberdar etmiş ve farklı malzemeleri kullanıma sunmuştur.

Dünyanın ünlü teknoloji markalarının ürünleri olan malzemeler ile ulusal ve uluslararası alanda tercih edilir hale gelerek büyük organizasyonlara , görsel şovlara imzalar atıldı. Mevcut bazı malzemeler ile Playback Music Avrupa’da ilkler arasında.

Playback Music olarak , ileri teknolojiyi dünyaca ünlü sektörel fuarlara katılarak , takip etmeye devam edeceğiz ...

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (6)

+ Yorum Yaz
A&Y Aylin & Yıldırım Düğün Tarihi: 19/12/2015

İsmini marka yapmış bir firma ile çalıştığım için gerçekten çok mutluyum. Başta Murat YILDIZ ve tüm Playback Music ekibinin ellerine sağlık

S&E Simge & Emin Düğün Tarihi: 30/11/2015

Tek kelime ile; Türkiyenin değil Avrupanın en iyi firmaları arasında !

S&Y SİBEL & YAVUZ Düğün Tarihi: 17/09/2015

DÜĞÜNLERİNDE SADECE SES IŞIK İLE İLGİLENMEYİP TÜM ORG. İLE İLGİLENEN TÜRKİYENİN TARTIŞMASIZ EN İYİ FİRMASI...

N&S Nazlı & Serdar Düğün Tarihi: 12/09/2015

Geçen yıl 12 Eylül'de Beylerbeyi Bosphorus Palace Hotel'deki düğünümüzde ses ve ışık sistemlerini "Playback Music" kurguladı. Gün boyu aralıksız yağan yağmura rağmen gerek bahçede gerekse de iç mekanda ne istersek yerine getiren müthiş bir ekip bizimleydi. Murat Yıldız ve ekibi inanılmaz bir iş çıkardı. Tüm organizasyonumuzun tehlikeye düştüğü dakikalarda bizlere verdikleri moral destek de takdir edilesi bir diğer özellikleriydi. Bu nedenledir ki onlar sadece iyi birer düğün partneri değil arkadaşlar da...

C&S Cansu & Seçkin Düğün Tarihi: 21/08/2015

Harika bir ekip, harika bir firma. Tabiki PLAYBACK MUSIC... Düğünümde emeği geçen tüm ekibe teşekkürler, süpersiniz.

E&E Ece & Erdem Düğün Tarihi: 02/08/2015

2 Agustos 2015te Cvk Park Bosphorus'daki dugunum Playback tecrubesi ile tam bir gorsel solene donustu. Ozellikle ilk dans ve nikah sayesinde kullanilan isiklar, tam da olmasi gerektigi gibi gozleri uzerimize cevirdi. Salondaki kristaller kullanilan isiklarla daha ışıl ışıl ve görkemliydi.Düğünün baslangıcı masallarda ki balolar gibiydi... Gecenin sonlarına doğru ise club ışıkları ile herkes doyasıya dans etti. Ses ve ışık bir eglencenin olmazsa olmazi.. Playback ile calistigimiz icin cok şanslıyız. Tüm Playback ekibine sonsuz teşekkür ederim.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Playback Music ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Playback Music hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap