Nill Müzik Ses&Işık Sistemleri

0850 532 4962

Işık, Ses ve Düzenleme

Kategori

Barkovizyon ve Led Ekran

Hizmet İçeriği

Kendi Ekipmanını Sağlıyor

Özellikler

Şişli, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Hizmet İçeriği Barkovizyon ve Led Ekran, DJ, Grup, Orkestra Organizasyonu, Ses-Işık-Truss ve Sahne Sistemleri
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellik

  • Özellikler Kendi Ekipmanını Sağlıyor, Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Ücretlendirme
  • Performans öncesinde hazırlık kaç saat sürer? 4 saat
  • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Doğum günü, Parti, Piknik, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Sünnet düğünü, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Nişan

Kampanyalar ve Paketler

Nill Müzik Ses&Işık Sistemleri

2019 Yılı Sonuna Kadar Yapılacak Rezervasyonlara %20 İndirim!

İndirim fırsatından yararlanmak ve rezervasyonunuzu şimdiden yaptırmak için iletişime geçmeniz yeterli.

Son gün 18/11/2019


Hakkında

Davetlerinizin kusursuz olması için ışık ve ses sisteminin ne kadar önemli olduğunu biliyor ve bu konuda profesyonel bir ekiple çalışmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Nil Müzik Ses Sistemleri olarak, başta düğünleriniz olmak üzere doğum günü, parti, piknik, kurumsal etkinlik, mezuniyet töreni, sünnet düğünü ve nişan gibi etkinlikleriniz de sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.


Bizce davetlerinizde ses sistemi kullanmanızın en büyük avantajı, özenle seçip karar verdiğiniz müziklerinizi en iyi şekilde yansıtabilmeniz. Böylelikle misafirlerinize harika bir müzik şöleni yaşatabilirsiniz. Kullandığımız kaliteli ekipmanlarımız sayesinde, hem sahneye yakın olanlar misafirleriniz ve hem de en uzak köşede olan konuklarınız rahatsız olmayacak şekilde aynı müzik ziyafetine doyacaklar diye düşünüyoruz. Kısacası misafirlerinize baş ağrısı yaşatmadan çok eğlenecekleri bir ortam yaratarak bu sektördeki iddiamızı sürdürüyoruz.


Özenle seçtiğiniz mekânınızda harika bir organizasyon süreci geçirmeniz için sahne hakimiyetine de önem vermeniz gerekiyor. Özellikle fotoğraflarınızın tam da istediğiniz gibi çıkması için yetersiz ışık seçiminden kaçınmalısınız. Üstelik kalitesiz ışık misafirlerinizi de rahatsız edeceğinden bu konuda tamamen hassas davranıyoruz. En iyi ışık ve ses sistemleri hakkında profesyonel danışmanlık sağlayarak fark yaratacak organizasyonlar gerçekleştiriyoruz.


Seçtiğiniz mekânınızda gerekli hazırlıkları en iyi şekilde yapabilmemiz için 4 saat öncesinden orada bulunmamız gerekiyor. Kendi ekipmanımızı sağlayabiliyor, dilerseniz şehir dışında da hizmet verebiliyoruz.


Biz Nill Müzik Orkestra Dj Ses&Işık Sistemleri olarak, barkovizyon ve led ekran, DJ, grup performansları, orkestra ve sahne hizmeti gibi her türlü ihtiyaçlarınızda size yardımcı olabiliyoruz. Beklentilerinizi dikkate alıyor, elimizden geldiğince her isteğinizi yerine getirmeye çalışıyoruz.


Unutulmayacak bir gün yaşamanız için size sağladığımız olanaklar bunlarla sınırlı değil. Daha fazla bilgi almak ve Nil Müzik Ses Sistemleri fiyatlarımızı öğrenmek için hemen formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Can Cakmak

  • Telefon: 0850 532 4962

  • Adres: Fulya Mah. Mehmetçik Cad. Şenaydın Apt. No : 18 Dükkan - 1 Fulya

Nill Müzik Ses&Işık Sistemleri Yol Haritası


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!