Ayşe Çimer Güzellik Merkezi

E-posta Gönder

Güzellik Merkezleri

Kategori

Ağda

Hizmet İçeriği

İskenderun, Hatay

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Hizmet İçeriği Ağda, Cilt bakımı, Epilasyon, Ozon tedavisi, Vücut bakımı
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehir Dışında Hizmet
  • Haftasonu Hizmet

Hakkında

İskenderun’da kadınların dış görünümde farklılık yaratmak, profesyonel ellerle sihirli dokunuşlar yapmak üzere yıllardır faaliyet gösteriyoruz. Son teknoloji ekipmanlarımızla birlikte sizi Ayşe Çimer Güzellik Merkezi’ne bekliyoruz.

Güzellik merkezimizde sunduğumuz farklı hizmet içerikleriyle sizi hazırlıyor, herkesin imrenen gözlerle bakacağı bir görünüme sahip olmanızı sağlıyoruz. Meslekte seneler geçirdiğimiz için kadınların isteklerini biliyor, bu doğrultuda salonumuzdaki ekipmanları ve çalışma arkadaşlarımızı geliştiriyoruz. Kendimizi bulunduğumuz sektörde ileri taşımayı da seviyor, çeşitli eğitim ve sertifikalarla çalışmalarımızı destekliyoruz.

Sağladığımız hizmetlerden bahsedecek olursak; ürün içeriğimizin farklı hizmetler bulunuyor. Salonumuzda diyetisyenimiz bulunuyor. Hem kilo almak hem de vermek isteyen kadınlar için sağlıklı beslenme hizmeti veriyoruz. Zayıflama ve selülit tedavisi, gençlik aşısı, saç mezoterapisi uygulamalarımız da bulunuyor. Son teknolojik ekipmanlarla sağladığımız bu hizmetlerle Ayşe Çimer Güzellik Merkezinde farklılık yaratıyoruz. Nasıl bir hizmet almak istiyorsanız gerekli hazırlıkları tamamladıktan sonra hemen uygulamaya başlayabiliriz.

Üstelik gelin saç ve makyajı konusunda da hizmet veriyoruz. Uzun yıllardır güzellik merkezimizde gelin adayları için de faaliyet gösteriyor, düğün gününde ideal bir görünüme kavuşmasını sağlıyoruz. Pek çok detaya dikkat ediyor, saç modelini gelinlik, düğün mekânı ve mevsimi dikkate alarak belirleniyor. Makyaj için de cilt tipi, cilt tonuna bakılıyor, doğru kozmetik ürünlerini kullanıyoruz. Uzun süre makyajın bozulmaması için de kozmetik ürünleri özenle seçiyoruz. Böylece tüm misafirlerin hayran hayran bakacağı bir görünüme kavuşmanızı sağlıyoruz. Mekânımıza düğün öncesinde gelerek prova günü belirleyebilir, düğün gününüz için sohbet edebiliriz. BÖylece istediğiniz görünüme kavuşabilmeniz için bilgi sahibi oluruz.

Özel bir gecede ya da günlük hayatta bakımlı olmak isteyenleri kusursuz hizmet anlayışımızla büyülüyor, eşsiz bir görünüme kavuşmalarını sağlıyoruz. Siz de profesyonel ellerde hizmet almak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurabilir, “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Ayşe Çimer

  • Adres: Çay Mh. Pr. Muamer Aksoy Cad. Tolun Apt. 37/C İskenderun, Hatay

Ayşe Çimer Güzellik Merkezi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!