Maya Sante Clinic

E-posta Gönder

Maya Sante Clinic

Güzellik Merkezleri

Kategori

Cilt bakımı

Hizmet İçeriği

Alpu, Eskişehir

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Hizmet İçeriği Cilt bakımı, El / Ayak bakımı, Epilasyon, Kavitasyon, Kök hücre tedavisi, Ozon tedavisi, Solaryum, Zayıflama
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta

Özellikler

  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehir Dışında Hizmet
  • Haftasonu Hizmet

Hakkında

Mayasante; Eskişehir’de medikal estetik uygulamalarının tek bir klinik ortamda sunumunu amaçlayarak kuruldu. Alanında ulusal bir marka ile faaliyete başlayarak, çok hızlı gelişme gösteren sektörde entegre olduğu grup ile anlık bilgi ve veri akışından faydalanmaktadır.Her türlü güncel bilginin paylaşılabildiği ulusal ve uluslar arası ağ sayesinde Eskişehir’de de en son yenilikleri sunabilme imkanı oluşmaktadır.

Günümüzde bilginin güncelleme hızının artışı yanında özellikle medikal estetik sektöründe bilgiye ulaşmanın zorluğu dikkate alındığında entegrasyonun önemi daha da artmaktadır. Dr. Oğuz Uçar, tüm güncel uygulamaların takip edilmesi için dönemsel eğitimler ile bilgi paylaşımı amacıyla, sektörün önemli isimlerinin de katılımı ile kurulmuş Medikal Estetik Derneğinin Eskişehir, Afyon, Kütahya, Bilecik bölge temsilcisi olarak görev yapmaktadır.

Kuruluşu yeni olmasına rağmen kısa sürede uyandırdığı ilginin de beraberinde getirdiği sorumlulukların gereği olarak en iyi ve en yenileri imkanlar ölçüsünde Eskişehir’e taşımak ilke edinilmiştir. Bunların sonuçları olarak da; Eskişehir’de pek çok ilke imza atan mayasante diyet ve zayıflama birimi olan ilk ve tek merkezdir. Alexandrite, radyofreakanslı diode ve IPL ile lazer tedavileri ve lazer epilasyon, ozon terapi, zayıflama, diyet, botox, dolgu, mezoterapi, selülit tedavisi, lipoliz, leke tedavisi, kimyasal peeling tedavileri ile Eskişehirliler yanında çevre illere de hizmet vermektedir.

İletişim

Oguz Ucar

  • Adres: Cengiz Topel Caddesi Bayrak Sokak No: 11

Maya Sante Clinic Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!