Damla Moda Evi

E-posta Gönder

3 yorum

Gelinlik

Kategori

1 haftadan az

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Akçaabat, Trabzon

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1000 TL-3000 TL
  • Teslim Süresi 1 haftadan az

Özellik

  • Özel Dikim
  • Hazır Model
  • Abiye ve Nişanlık
  • Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin buketi, Gelin kesesi

Hakkında

  • Firmanızı Tanıtan Yazı Damla Moda Evi kurulduğu 1985 yılından beri gelinlik üretiminde uzmna kadrosu ve özgün tasarımları ile sektörün önde gelen firmalarından biri olmuştur.Damla Moda Evi kurulduğu ilk günerdeki heyecan ve azmini korumakta, çalışmalarına büyük bir titizlikle devam etmekte, her gün çağın gelişen teknolojik gelişmelerini takip ederek kendini yenilemekte ve büyümeye devam etmektedir.Bu vesileyle siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek amacıyla web sitemizi yeniledik.Hedefimiz sadece Trabzon'daki müşterilerimize değil tüm dünyadaki müşterilerimize hizmet verebilmektir.Sitemizde bulunan binlerce model içerisinden arzunuza uygun modeller bulabileceğinizi düşünmekteyiz.

Hakkında

Damla Moda Evi kurulduğu 1985 yılından beri gelinlik üretiminde uzmna kadrosu ve özgün tasarımları ile sektörün önde gelen firmalarından biri olmuştur.Damla Moda Evi kurulduğu ilk günerdeki heyecan ve azmini korumakta, çalışmalarına büyük bir titizlikle devam etmekte, her gün çağın gelişen teknolojik gelişmelerini takip ederek kendini yenilemekte ve büyümeye devam etmektedir.Bu vesileyle siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek amacıyla web sitemizi yeniledik.Hedefimiz sadece Trabzon'daki müşterilerimize değil tüm dünyadaki müşterilerimize hizmet verebilmektir.Sitemizde bulunan binlerce model içerisinden arzunuza uygun modeller bulabileceğinizi düşünmekteyiz.

İletişim

Damla

  • Adres: Cumhuriyet Caddesi Semercilerbaşı No:3

Damla Moda Evi Yol Haritası

3 yorum


S&M

Seçil & Muhammet

Düğün Tarihi: 14.08.2019

Gelinlik için tek tercihim burası oldu, ilgi ve alakalarına teşekkür ediyorum

D&S

Deniz & Süleyman

Düğün Tarihi: 15.09.2016

Sizde olan bir gelinlik modelini çok beğendim fakat tadilata ihtiyacı var bu konuda ne yapabiliriz

Da

Damla

Düğün Tarihi: 12.08.2015

Gelinliğimi 2 provada aldım. Kişiye özel dikim yapabiliyorlar. İşçilik ve malzeme kullanımlarından memnun kaldım. Gelinlik için model seçimi vardı. Ben katalogdan beğendim ve ona göre dikildi özel olarak. Çalışanların ve yetkilinin ilgi ve alakası çok iyiydi. Gelinlik için önerebileceğim bir yer.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!