Şu'best Moda Evi

2 1

E-posta Gönder

0850 532 0902

Gelinlik

Kategori

2 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

İlkadım, Samsun

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 2 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Bolero, Duvak, Eldiven, Gelin buketi, Gelin kesesi

Hakkında

Gelinlik, nişanlık, kına kıyafetleri ve özel tasarım abiyeler ile mutlu günlerinizi ışıltılı hale getirmek için Şu'best Modaevi Samsun’da hizmetinizdeyiz.

Düğününüz için heyecanla hazırlık yaptığınızı biliyoruz. Bir düğünün en dikkat çeken kişisi elbette gelindir. Siz de hayatınızda bir daha tekrarı olmayacak düğün gününüzde hayalini kurduğunuz görüntüye kavuşmak için işinde uzman bir ekiple çalışmalısınız. Samsun gelinlik modaevleri arasında yer aldığımız mağazamızda sizi en iyi şekilde ağırlıyor ve istediğiniz gibi bir gelin olmanızı sağlıyoruz.

Uzun yıllardır hizmet veren bir markayız. Modaevimize geldiğinizde sizi güler yüzlü bir şekilde ağırlıyoruz. Nasıl bir gelin olmak istediğinizi öğreniyoruz. Hazır modellerimizi beğeninize sunuyoruz. İçlerinden hoşunuza gidenler mutlaka olacaktır. Dilediğinizi deneyebilirsiniz. Deneme kabinlerimiz hem geniş hem de hijyenik.

Özel dikim bir hizmet almak isterseniz bize nasıl bir gelinlik tasarımı istediğinizi anlatmalı ve göstermelisiniz. Modeli inceleyerek çalışmalara başlıyoruz. Kullanılacak aksesuarları ve kumaşları birlikte seçiyoruz. A’dan Z’ye tüm detaylarla yakından ilgileniyor, daima fikrinizi alıyoruz. Bizim için sizi mutlu etmek çok önemli. Tamamen içinize sinen bir gelinlik tasarlıyoruz.

Gelinliğin vücudunuzu sarması gerekiyor. Ancak sararken sıkmamalı. Hareket özgürlüğü açısından size alan yaratmalı. Kullanılacak kumaşlar mevsim şartlarına, modele ve düğün konseptinize uygun olmalı. Deneyimlerimizle size bu konularda yönlendirmeler yapıyoruz. Provalar esnasında gelinliğinizin her geçen gün tamamlanmaya yaklaşması sizin için de eşsiz bir duygu oluyor. Üstelik fikir değiştirdiğiniz bazı detayları da provalar bitmeden bize iletebilirsiniz. Gereken düzenlemeleri kısa sürede yaparız.

Siz de hizmetlerimiz, modellerimiz ve fiyatlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz tek yapmanız gereken bize ulaşmak, randevu oluşturmak. Bunun için sayfa üzerinde yer alan modaevi iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

Ayla Çakmak

Senda Emirza

Beste Çotur

  • Telefon: 0850 532 0902
  • Adres: Merkez:Çiftlik Cd.Yazıcı Apt.no:103/2 (efes pastanesi üstü) ilkadım Samsun Bafra Şube:Hacınabi mh.Bulvar cd.Balakcı fırın üstü(giriş arka taraftandır) Bafra

Şu'best Moda Evi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!