Muciber Ceylan Gelinlik

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

6 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

İlkadım, Samsun

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Özellik

  • Özel Dikim
  • Kiralama
  • Hazır Model
  • Abiye ve Nişanlık
  • Haftasonu Hizmet

Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1000 TL-3000 TL
  • Teslim Süresi 6 hafta

Sorular

  • Sağladığınız aksesuar var mı? Ayakkabı, Bolero, Duvak, Eldiven, Gecelik / sabahlık, Gelin buketi, Gelin kesesi, İç çamaşır, Kuşak, Şapka, Şemsiye, Yelpaze
  • Ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyorsunuz? klasik

Önerilen Firmalar

Bahar Modaevi
50 4

Bafra

Bahar Modaevi

1 hafta
Özel Dikim

Hakkında

UZAKTAN DİKİM
Değerli müşterimiz;

Mağazamız Samsundadır ancak modaevimiz sadece Samsuna değil ,tüm türkiye ye ve dünyanın birçok ülkesine dikim yapmaktadır.Samsunda yaşayan veya gelme imkanı olan müşterilerimize en fazla üç prova ile gelinlik teslimini gerçekleştiriyoruz.

uzakta bulunan ve gelme imkanı olmayan müşterilerimiz için UZAKTAN DİKİM servisimiz bulunmaktadır.uzaktan dikim konusunda sayın müşterilerimizin tereddütlerini gidermek için,gelinlik, nışanlık konusunda her türlü garantiyi veriyor ve ürünü geri alma sözü veriyoruz.bu konuda referansınızın bizim için öneminin farkında olduğumuzu bilmenizi isteriz.

GELİNLİK ve NIŞANLIK dikimi nasıl gerçekleşiyor.

öncelikle gelinlik veya nışanlık modelinizi sitemizde sizin için tasarladığımız özgün modeller arasından veya herhangi bir yerden seçiyorsunuz.modeli telefon veya e-posta yoluyla bize bildiriyorsunuz.

modelinizin dikimi konusunda veya danteli kumaşı boncuğu hakkında bilgilerisize veriyoruz.modelin nasıl olacağına kesin karar verdikten sonra,iltişim bölümünden ölçü alma yardımıyla ölçünüzü alıyor bununla birlikte bulunduğunuz bölgedeki herhangi bir terziden ölçülerinizi aldırıp bizi arıyorsunuz.ve moda tasarımcımız bulunduğunuz yerdeki ölçü alan kişiyle ölçüleri büyük bir dikkatle tekrar teyid ediyor. Gelinlik veya nışanlık fiyatının küçük bir bölümünü sipariş sırasında kapora olarak ödüyorsunuz.

istediğiniz modelin birebir aynısını sizin için hazırlıyoruz.biz size önce gelinliğinizin resimlerini çekip gönderiyoruz.İSTEDİĞİM GİBİ OLMUŞ dediğiniz zaman siz geri kalan ödemenizi havale ediyorsunuz modeli size kargo ediyoruz.

Gelinliğiniz veya nışanlığınız kapınıza geldiğinde kargo ücreti ödemeden teslim alıyorsunuz.

Ürün İadesi:

gelinliğinizi veya nışanlığınızı teslim aldıktan sonra kontrol ediyorsunuz ve üzerinize giyip deniyorsunuz.anlaştığınızdan farklı bir ürün gelmişse,kumaşı, danteli ,deseni modeli vs.veya bedeninize uymaması gibi bir durumda ürünü tekrar bize kargo ettiğiniz zaman paranızı hesabınıza geri aktarıyoruz.

Hayatınızın en özel gününde en muhteşem gelinliği giymek sizinde hakkınız...

  • Adres: Ulugazi Mahallesi İstiklal(Çiftlik)Caddesi No: 40 Milli Piyango İdaresi Üstü İlkadım

Muciber Ceylan Gelinlik Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.