Setr-i Nur Nevşehir

E-posta Gönder

0850 532 9083

Gelinlik

Kategori

1 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Merkez, Nevşehir

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 1 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Eldiven, Gelin buketi, Şapka
  • Ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyorsunuz? Müşterinin isteğine göre tüm modeller çalışılmaktadır.

Kampanyalar ve Paketler

Setr-i Nur Nevşehir

Seçili Modellerde %40 İndirim!

Detaylı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz.

Son gün 01/05/2021


Hakkında

Dillere destan bir markadan hizmet almak isterseniz, Setr-i Nur Nevşehir ailesi olarak sizinle çalışmaya hazırız.

Düğünlerin özellikle de gelinler için anlamı çok büyük. Tüm gelinlerin düğünlerinde göz alıcı görünmek istediklerini biliyoruz. Setr-i Nur markamızla biz de size beklentilerinizi sunuyor, taleplerinize göre yardımcı oluyoruz. İşimiz sizi memnun etmek.

Profesyonel bir ekiple birlikte size hizmet veriyoruz. Düğünden önce sizi modaevimizde güler yüzlü bir şekilde ağırlıyoruz. Nasıl bir gelin olmak istediğinizi öğreniyoruz. Beklentilerinize uygun bir hizmet almanızı sağlıyoruz. İster hazır isterseniz de özel dikim modellerimizle size yardımcı oluyoruz. Geniş deneme kabinlerimizde beğendiğiniz hazır modellerimizi deneyebilirsiniz. Eğer özel dikim bir hizmet alacaksanız daha detaylı bir planlama sürecinin içerisine giriyoruz.

Özel dikim isteyen gelinlerimizin genelde akıllarında bir model oluyor. Bize istediğiniz gelinliği anlatmanızı istiyoruz. Vücut ölçülerinizi alıyor, kağıt üzerine kalıbınızı çıkarıyoruz. Kullanacağımız kumaşları ve aksesuarları birlikte seçiyoruz. Gelinlik tasarlarken vücut tipiniz çok önemli. Güzelliğinizi ön plana çıkacak modellere yöneliyoruz. Omuz genişliğinize, bacak boyunuza uygun bir model tasarlıyoruz. Kullanacağımız aksesuarlar ise modelimizin tarzında belirleyici oluyor. Çok görkemli bir model isterseniz yoğun taş ve dantel işlemeler düşünebilirsiniz. Sade modellerde ise aksesuar kullanımları olmuyor.

Gelinliğinizi provalarla hazırlıyoruz. Bazen gelinlerimiz fikir değiştiriyor. Provalar esnasında değişiklik yapmak istediğiniz kısımları bize anlatabilirsiniz. Modeliniz tamamlanmadan kolayca istediğinizi size sağlarız. Duvağınızı da gelinliğinize uygun şekilde hazırlıyoruz. Modaevimiz içerisinde güzelliğinizi tamamlayıcı pek çok aksesuar bulunuyor. Dilediğinizi seçebilirsiniz. Sunduğumuz daha pek çok ayrıcalık için bize ulaşmanız yeterli.

Siz de Nevşehir modaevleri arasında yer alan Setr-i Nur Gelinlik Nevşehir markamızın şanslı gelinlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurarak, randevu alabilirsiniz.

İletişim

Hilal Uskut

  • Telefon: 0850 532 9083
  • Adres: Güzelyurt Mah. Zübeyde Hn. Cad. No:44 /201

Setr-i Nur Nevşehir Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!