Keremcem ile Seda Güven Evlendi!

Sinem Aydınoğlu tarafından yazılmıştır.

1:41 dakika

29.06.2020

Ünlü oyuncu Seda Güven uzun zamandır birlikte olduğu Keremcem ile Paris Konsolosluğu’nda nikah masasına oturdu. Gelinlik modeli için sade ve şık beyaz elbise tercih eden Seda Güven, benden neredeyse tam puan alıyordu…

Gelinliğinden gelin saçına, gelin aksesuarlarından makyajına ve hatta çiçeğinden gelin takısına kadar oldukça modern bir gelin olmuş ünlü oyuncu. Seda Güven gelinlik seçimini göğüs bölgesinde tül puantiyeli kumaştan, dikdörtgen dekoltesi olan, yuvarlak yaka gelinlikten yana kullandı. Güven'in gelinliği midi boy, saten kumaş sade ve şık beyaz elbise modeliydi. Özellikle dekolte bölgesindeki transparan tül detayı ile aynı kumaştan hazırlanmış eldivenlerinin uyumuna bayıldım. Gelin takısı olarak yakut ve elmastan oluşan set takan Seda Güven, gelin çiçeğinde ise pembe ve sarı güllerin üzerine son zamanların moda çiçeği sukulent kondurarak modern bir gelin olarak karşımıza çıktı. Gelin saçı ve makyajı oldukça sade olan gelin, duvak yerine minik tül bir şapka takarak nikah töreni için en uygun seçimi yapmış oldu bana göre. Siz de kendi nikah töreniniz için böyle aksesuarlar kullanmak isterseniz çok benzerini 4ONE Boutique'te bulabilirsiniz.

keremcem1

Seda Güven Nerede Hata Yaptı?

Bu kadar şahane seçimler yapan Seda, gelinlik kumaşı tercihini satenden yana kullanmasaydı ve hatta zincir askılı parlak çanta takmasaydı neredeyse 10 puan 10 puan 10 puan aldı demek üzereydim. Fakat saten kumaş ile oldukça risk aldığını söyleyebilirim. Bu kumaşın, normal elbiseler için bile kullanımı oldukça zorken, gelinlik kumaşı için tek başına tercih etmek oldukça riskli. Çünkü saten, kusurlarınızı asla affetmez, oturmanıza izin vermez, şayet oturursanız anında kırışır, üzerinize tam oturtulmazsa normalden daha fazla potluk gösterebilir. O nedenle gelinlik kumaşı olarak tek başına seçilmez, tül ve dantel gibi ek kumaşlarla hareketlendirilir. Böyle hatalar yapmak istemiyorsanız gelinlik firmalarımızla hemen irtibata geçerek önerilerinden yararlanabilirsiniz.

keremcem2

Keremcem’in Damatlığı

Keremcem’in damatlığını genel olarak beğensem bile asla affedemeyeceğim bir hataya düşmüş ünlü müzisyen. Giyinme adabının belli kuralları vardır. Bunlardan en belirgin olanı ise smokin ile asla kemer takılmaz! Smokin giyiyorsak bunu papyon ve kuşakla taçlandırmalıyız. Fakat siyah yelekli smokini, kol düğmeleri, ceketinin kol boyu ile manşetlerinin orantısı, gömleğinin siyah saten düğmeleri ile tam görmek istediğim şıklıkta bir damat olarak karşımıza çıkacakken, o kemer olmamalıydı Keremcem demek istiyorum.

keremcem3

Fotoğraflar Mehmet Turgut’tan…

Sade bir törenle Paris’te evlenen çift, yakın bir gelecekte İstanbul’da düğün yapmayı planlıyor. Ünlü çiftin Paris’teki fotoğrafları yakın arkadaşları Mehmet Turgut tarafından lunaparkta çekilmiş olup İstanbul’daki düğünlerinde de onları ünlü fotoğrafçı mı fotoğraflayacak çok merak ediyorum. Bir diğer merak ettiğim şey de Seda Güven’in buradaki düğünde nasıl bir gelinlik tercih edeceği...

keremcem4

Gelinlik Firmaları

Tarzına ve bütçene uygun en iyi gelinlik firmaları Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Gelinlik firmalarını incele

Sıradaki Makaleler

Gelinlikçi kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelinlikçi Firmaları

Gelinlikçi kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum