Mine Ertuğrul Atelier

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Meram, Konya

İlçe, İl


Özellik

  • Özel Dikim
  • Haftasonu Hizmet

Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1000 TL-3000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3

Hakkında

Göz kamaştırıcı bir gelin olmak istiyorsanız Mine Ertuğrul Atelier’in şanslı gelinlerinden biri olabilirsiniz. Konya gelinlikçileri arasında yer aldığımız markamızla Türkiye’nin pek çok iline başarıyla hizmet veriyoruz. Rüyalarınızı süsleyen gelin olmanız markamızla tanışınca daha kolay olacak!

Profesyonel, moda sektörüne yıllarını vermiş bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Edindiğimiz tecrübeleri her zaman çalışmalarımıza yansıtarak müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet sunuyoruz. İster provalı isterseniz de provasız bir hizmet almanızı sağlıyoruz.

Rüya gibi bir düğün töreni hayal edin. Bu törende gelin elbette en dikkat çeken unsurların başında geliyor. Gelinin nasıl göründüğü, saçının nasıl olduğu, gelinlik modelinin tüm detayları ve kullandığı aksesuarlar dikkat çekiyor. Siz de böylesi önemli bir zaman diliminde en kusursuz şekilde görünmek istiyorsanız kendinizi usta ellere bırakmalısınız. İstediğiniz, internette gördüğünüz modelleri bize ilettiğinizde modeli kolaylıkla tasarlıyoruz.

Doğru gelinliği bulmanız için ekibimizle birlikte size danışmanlık yapıyoruz. Düğün mekanınızı, organizasyonunuzun konseptinizi, vücut ölçülerinizi, beğenilerinizi ve düğününüzün yapılacağı mevsimi göz önünde bulundurarak hazırlıklarınızı yapıyoruz. Mağazamıza gelerek ya da online görüşmelerle gelinlik çalışmalarınızı tamamlıyoruz. Vücut ölçülerinizi aldıktan sonra provalarla gelinliğinizi tamamlıyoruz. Son aşamaya geldiğimizde ise tekrar fikrinizi alıyor ve modeli tamamlıyoruz. Gelinliğinizi tamamlayacak aksesuarlar konusunda da size destek oluyoruz.

Gelinliğinizi hazırladıktan sonra ister mağazamıza gelerek isterseniz de kargo yoluyla modelinizi teslim alabiliyoruz. Her bütçeye uygun fiyatlarımızla hem hayalinize kavuşmanıza yardımcı oluyor hem de cebinizi düşünüyoruz.

Mine Ertuğrul Atelier Konya gelinlik modellerimizi incelemek, hizmet içeriklerimiz hakkında bilgi almak ve fiyatlarımızı detaylı olarak öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan telefon numarası, mail adresi ve iletişim formu vasıtasıyla bizimle kolayca irtibat sağlayabilirsiniz. Sizinle en kısa zamanda tanışmak ve mutluluğunuza ortak olmak için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

Mine Ertuğrul

  • Adres: KonyaYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!