Züleyha Kuru Fashion House

Züleyha Kuru Fashion House

Gelinlik

Kategori

Şişli, İstanbul

İlçe, İl


Özellik

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat5000 TL-7000 TL
  • Teslim Süresi4 hafta

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin kesesi, Ayakkabı, Kuşak, Bolero, Gelin buketi, Şapka, Şemsiye, Eldiven, Yelpaze
  • Ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyorsunuz?haute couture

Hakkında

Uzun yıllardır hem sektörün içinde hem de çok dışında kalarak yapılmayanı yapıyoruz. Züleyha Kuru Fashion House olarak ülke sınırlarını da aşan ünümüzün hakkını vererek marjinal vizyonumuzu her geçen gün daha da genişleterek modaya katkıda bulunmaya devam ediyoruz. Ankara ve İstanbul’da bulunan atölyelerimiz ile birbirinden yetenekli pek çok tasarımcı ile modacıyı aynı çatı altında bulunduruyoruz. Kendimize has tarzımızı ve sahip olduğumuz çizgiyi aşmadan ama yine de her yıl çok farklı işlere imza atarak yaratıcılığın sınırlarını zorluyoruz.

Sanat dünyasından birçok ünlünün sahne elbiselerini ve şov kostümlerini yapan bir modaevi olabiliriz ancak bu sadece bu tarz işlerle sınırlı kalmayan geniş bir yelpazemiz var. Çok severek çizdiğimiz ve diktiğimiz en özel elbiseler ise her zaman gelinliklerimiz oluyor. Sevdiğiniz insanla hayatınızı birleştirmek için atacağınız en büyük adımda; sizi en çok yansıtan harika bir elbisede, beyazlar içerisinde kendinizi görmenizi isteriz. Bunu da tabii ki bizimle gerçekleştirebilir, hayalleriniz ve beklentilerinizin de ötesinde bir gelinliğe kavuşabilirsiniz.

Şimdiye dek harikulade işler yapan yetenekli tasarımcılarımız ile yapacağınız görüşmede ne tarz bir gelinlik istediğinizi anlatın ve bırakın ölçülerinizi de alarak sizi atölyemizden uğurlayalım. Prova için bir sonraki gelişinizde size harika bir taslak, ikinci gelişinizde ise fevkalade bir elbise ile sizi karşılayalım. Vücut tipinize ve hayalini kurduğunuz modele uygun gelinliği giyerken hem güzel görünüp hem de rahat etmenizi sağlayacak tarz ve kumaşı aynı anda yakalamak bizim içim işten bile değil.

Hazır model tercih edenlerdenseniz her yıl yenilenen kreasyonlarımız arasında size uygun bir modeli bulacağınızdan da şüphemiz yok. Eğer bizimle çalışmak isterseniz Züleyha Kuru Nişantaşı adres ve telefon bilgileri sayfa üzerinde mevcut. Randevu veya bilgi almak için bizi arayabilir veya mail atabilirsiniz.

  • Adres: Harbiye Mahallesi Teşvikiye Caddesi Belveder Apt. 15/2 Nişantaşı

Züleyha Kuru Fashion House Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Züleyha Kuru Fashion House firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!