Viktorya Marrie İstanbul

E-posta Gönder

Viktorya Marrie İstanbul

Gelinlik

Kategori

İstanbul

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

İstanbul

wedding gelinlik

...

Cansum Moda
2

İstanbul

Cansum Moda

Gelinler için en özel anları yansıtan gelinlikler bir ömür boyu çok önemli ...

İstanbul

Talia Moda Evi

...

Hakkında

Şık ve moda gelinlik modelleri için sizleri mağazamıza bekliyoruz. Trend gelinlik modellerinin yer aldığı mağazamızda demode modellere kesinlikle yer yok. Viktorya Marrie İstanbul olarak modayı yakından takip ediyor, işinde profesyonel modacılarla çalışıyoruz. Modacılarımız gelinlik seçiminde gelin adaylarına yardımcı oluyor. Gelin adayları vücut ölçülerine uygun gelinlik seçiminde bulunmalıdır. A kesim, düz kesim, prenses kesim gelinlik modelleri arasında size yakışacak olan gelinlik modellerini modacılarımızla birlikte belirleyebilirsiniz. Gelinliklerimizde sadeliği ön planda tutuyoruz. Tasarım gelinlik modelleri ortaya koyuyor, herkesin tarzına uygun gelinlik seçmesini sağlıyoruz. Sezonun trend gelinlik modellerini merak ediyorsanız tek yapmanız gereken şey mağazamıza uğramak. Geniş bir ürün alternatifine sahip olan mağazamızda aradığınız gelinliği bulabilirsiniz.

İletişim

Muserref Senturk

  • Adres: Zeytinlik Mah. Yakut Sok. 2/1 Bakırköy/İSTANBULYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.