Tale Moda*

Tale Moda
2004 yılında kurulan Tale Moda, mağaza ve atölyesiyle birlikte Pendik/İstanbul’da faaliyet göstermektedir. Ürünlerimiz arasında kişiye özel dikilen veya hazır model gelinlikler, nişanlıklar ve abiye kıyafetler yer almaktadır.

Kadın giyim ve özellikle gelinlik sektöründeki 30 yılı aşkın tecrübemizle, gelin adaylarımıza düşledikleri gelinlikleri yaratıyoruz. Ürünlerimizi; kendi atölyemizde, gelin adaylarımızın istekleri doğrultusunda büyük bir ustalıkla, tamamen kendi bedenlerine uygun olarak üretiyoruz. Uzman üretim ekibimiz ve modacımızla sizin isteklerinizi tam olarak kavrayıp; bedeninize, karakterinize ve düğün ortamınıza en uygun gelinlikleri tasarlıyoruz.

Mağazamızı ziyaret etmenizle birlikte, isteklerinize ve bedeninize en uygun modeller sizin beğeninize sunulur veya sizin için yeni bir model tasarlanır. Hemen aklınıza “Ben İstanbul dışında oturuyorum” veya “Düğünüme çok az kaldı, mağazanıza uğrayacak vaktim yok” gibi sorular gelebilir. Bu gibi durumlarda koleksiyonumuzdaki gelinliklerden birini beğenip; size yollayacağımız özel ölçü kataloğunu bize ölçülerinizi doğru olarak ölçüp yollarsanız, birebir bedeninize uygun gelinliği üretip size özel korunaklı kutularda gönderebiliriz. Bugüne kadar hem İstanbul içi hem dışı yüzlerce gelinimize bu şekilde hizmet etmekteyiz.

Hayatınızda çok önemli bir ana sahip olacak düğününüzde; gelinliğiniz sizin bir numaralı parçanız olacaktır. Bu sebeple; Tale Moda olarak bizim için her gelin adayı özeldir ve her gelin adayıyla özel bir şekilde ilgilenilir. Hizmet anlayışımızda kalite, stil ve trend ilk sıradaki standartlarımızdır.

En yakın zamanda görüşmek dileğiyle.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (5)

+ Yorum Yaz
D&A deniz & ayaz Düğün Tarihi: 03/09/2016

Düğünümle ilgili aldığım en doğru karar gelinliğimi Tale Moda ya diktirmek oldu Öncelikle benim ne istediğime verdikleri öneme çok tesekkur ederim. El emeği göz nuru butik bir gelinlik giymek o gunu sizin için zaten özel kılmaya yetiyor. İlgi alakalarına ayrıca teşekkür ederim :)

K&M KÜBRA & MEHMET Düğün Tarihi: 22/05/2017

Gelinliğimle ilgili bana verdiğiniz destek ve ilgi için bu teşekkür yazısını yazmak istedim. Gelinliğimi gerçekten çok beğendim ve düğünümde kendimi çok iyi hissettim, ayrıca düğüne gelen herkes de gelinliğime övgüler söyledi. Eşim ve ben o gün ailemle ve arkadaşlarımla hayatımın en özel gününü yaşadık. Bize gösterdiğiniz ilgi için tekrardan teşekkür ederiz 

N&C NURAN & CENGIZ Düğün Tarihi: 13/08/2016

Güzel kalbiniz, tarifsiz emeğiniz ve kocaman anlayışınızla hayatımın en özel gününe beni hazırladığınız için sonsuz teşekkür ederim. İyiki tavsiyelere uyup sizin yanınıza uğramışız, hayalimdeki gelinlikten de çok daha mükemmelini hazırladınız. Sizi tanıdığım için çok memnunum, mutluluk ve başarınız daim olur inşallah.

E&E ELİF & EROL Düğün Tarihi: 16/08/2015

Merhaba, Her gelin adayı gibi bütün gelinlik dükkanlarını karış karış gezmişken, en son içime çok da sinmeyen o gereğinden pahalı gelinliği almaya karar vermişken Tale Moda karşıma çıktı. Şansımı denemek için içeri girdiğimde en güzelini en sona bıraktığımın farkına vardım ve Zümrüt Hanım’la tanıştım, ve kalıbımı görmek için ilk giydirdiği satın alırken kendimi buldum. Teşekkürler Zümrüt hanım, bana o güzel gelinliği giydirip son güne kadar yanımda olduğunuz için :)

N&İ NURSEMA & İLHAN Düğün Tarihi: 31/07/2015

Zümrüt Hanım dantel seçiminden tutun da, el çiçeği ve duvağa kadar bize her konuda çok yardımcı oldu, yıllar boyu elde ettiği tecrübeleri bizimle paylaştı, sayesinde de çok güzel bir gelinliğe sahip oldum. Kendinizi onun yönlendirmelerine bırakın, sonucunda sizin için en güzel gelinliğe karar verecektir, tekrar her şey için çok teşekkür ederim.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Tale Moda ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Tale Moda hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap