Revan Wedding

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Sultanbeyli, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Özellik

  • Özel Dikim
  • Haftasonu Hizmet
  • Kiralama
  • Hazır Model
  • Abiye ve Nişanlık

Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 3000 TL-5000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Kuşak, Gelin buketi, Duvak

Önerilen Firmalar

Perla Moda Evi
328 1 8

Kadıköy

Perla Moda Evi

4 hafta
Özel Dikim
New In Style Moda Evi
240 3 10

Kadıköy

New In Style Moda Evi

3 hafta
Özel Dikim
Gözdem Moda Evi
15 2

Kadıköy

Gözdem Moda Evi

1 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Yaşamımız boyunca bir kez giyilen fakat insanı bu kadar mutlu eden gelinlikten başka bir şey olamaz. Bembeyaz gelinlik içinde hangi genç kız kendini hayal etmez ki? En mutlu gününüz, sevdiğiniz kişiyle nikah masasına oturup hayatınızı birleştireceksiniz. Üzerinizde kendinizi en mutlu hissedeceğiniz elbiseyi istemek elbette ki en doğal hakkınız. Biz de bunu çok iyi biliyoruz ve sizi memnun etmek için çalışıyoruz.

Revan Gelinlik Sultanbeyli olarak, uzun yıllardır süregelen tecrübemizle birlikte gelinlerimizin hayalindeki gelinliği anlamak ve onlara bu konuda yardımcı olmak bizim önceliğimiz. Zira, Bir gelin gelinliği kendine ait hissetmezse düğün yapmanın bizim gözümüzde hiçbir anlamı yoktur. Bunun için sizinle görüşmelerimizi samimi bir sohbet havası şeklinde gerçekleştiriyoruz.

Görüşmelerimiz 2 veya 3 randevu şeklinde oluyor. İlk randevunuzda sizi dinleyerek hayalinizdeki gelinliği çözmeye çalışıyoruz. Aynı zamanda biz de boyunuza, kilonuza ve yaşınıza göre size en uygun gelinliği göstererek sizinle bir uyum yakalamaya çalışıyoruz. Gelinliklerimizi; özel dikim, hazır ve kiralama şeklinde tercih edebiliyorsunuz. Birlikte istişare yaparak karar vermenize yardımcı oluyoruz ve gelinliğimizi seçiyoruz. İkinci görüşmemizde ise seçtiğimiz gelinliğin vücut ölçülerinize göre tadilatını gerçekleştiriyoruz. Bu aşamada genellikle gelinliğiniz hazır oluyor fakat tadilat sonrasında da herhangi bir olumsuzluk yaşanması durumunda sizi üçüncü bir görüşmeye çağırıyor ve aklınızdaki bütün soru işaretlerinin yok olmasını sağlıyoruz.

Özel dikim gelinlik modelleri için ayrı çaba sarf ettiğimizi belirtmek istiyoruz. Yılların getirdiği tecrübeyle birlikte usta ellerden çıkan gelinlikler ile sizi memnun edeceğimizin garantisini verebiliriz.

Gelinlik için hala bir arayış içinde iseniz ve karar veremediyseniz bizimle iletişime geçin ve hayalinizdeki gelinliği yaratalım. Bize ulaşmak için sayfanın yanında bulunan formu doldurmanız yeterli olacaktır.

İletişim

Erol Turan Çiftçi

  • Adres: Mehmet Akif, 149, Fatih Blv., 34920 Sultanbeyli/İstanbulYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.