PirayeVera by Sevil Özaşan

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Ümraniye, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Özellik

  • Özellikler Özel Dikim

Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 3.000-4.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak

Önerilen Firmalar

Esra Özcan
189 5 65

Kadıköy

Esra Özcan

Hayalini kurduğunuz gelinliği üzerinizde görmek ve ışıltınızla herkesi etki...

Casa Wedding
8 11 1

Kadıköy

Casa Wedding

1999 yılından bu yana Türkiye ve dünya çapında uzman gelinlik modacılarında...

Eftun Moda & Gelinlik
84 12

Kadıköy

Eftun Moda & Gelinlik

Hayalinizdeki gelinliği bulmak için birçok model incelemek gerektiğini düşü...

Hakkında

Düğününüzde, daha önce kimsede olmayan, size özel dikilmiş bir gelinlik giymek ister misiniz? Hayallerinizi süsleyen gelinliği, gerçeğe dönüştürüyoruz! En özel gününüzde muhteşem hissetmeniz ve sevdiğiniz kişiyi en iyi halinizle karşılamanız için yanınızdayız! Piraye Vera Gelinlik ailesi olarak, mutluluğunuzun bir parçası olmaktan gurur duyarız.

Her gelin, kendi düğününde özel hissetmek ister. Sizin için düzenlenen düğünde bütün detayların, sizin istediğiniz gibi olmasını hayal edersiniz. Bunun yanında gelinliğinizin de tarzınızı yansıtması ve bir hikayesi olması gerekir. Küçük yaşlarda başlayan gelinlik sevdasının karşılığı olarak, yıllar süren çalışmalarımız sonrasında, firmamızı kurduk ve siz değerli gelinlerimizi, rüyalarındaki bembeyaz elbiselerle kavuşturuyoruz!

Firmamız, İstanbul’un en güzel ilçelerinden biri olan Ümraniye’de bulunuyor. Haute couture olarak kişiye özel çalışıyoruz. Dolayısıyla, memnun kalmama gibi bir durumla karşılaşmayacağınızdan eminiz. Sizin istediğiniz gelinliği, vücut ölçülerinize göre dikiyoruz.

İlk olarak sizinle bir görüşme gerçekleştiriyoruz. Sohbet havasında geçen bu görüşme sırasında zihninizde nasıl bir gelinliğin olduğunu öğreniyoruz. Ardından, buna uygun bir tasarım hazırlıyoruz. Tasarıma onay verdiğiniz takdirde, dikim çalışmamıza başlıyoruz. Her biri alanında uzman bir ekibe sahip olduğumuz için, titiz bir şekilde ve tüm detaylara dikkat ederek gelinliğinizi dikiyoruz. Gelinliğiniz; A kesim, prenses model veya balık model olabiliyor. Bunun yanında klasik, romantik ve bohem tarzları da kullanıyoruz. Düğün mekanınıza ve konseptinize en uygun gelinliği size teslim ediyoruz.

Telim süremizin 4 hafta olduğunu belirtmek isteriz. Aynı zamanda duvak kullanacaksanız, gelinlik modelinizi tamamlayacak bir duvağı da size hediye ediyoruz.

Piraye Vera Ümraniye ekibi olarak, size sunduğumuz hizmetler bu şekilde. Ayrıntılı bilgi almak ve bizimle iletişime geçmek için, sayfanın hemen yanında bulunan formu doldurarak bize ulaşabilir ve fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

İletişim

Sevil Ozasan

  • Adres: Tunaboyu Caddesi No:1 Kat:1 Daire:6 Ümraniye/İstanbulYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.