PirayeVera by Sevil Özaşan

PirayeVera by Sevil Özaşan

Gelinlik

Kategori

Ümraniye, İstanbul

İlçe, İl


Özellik

  • Özellikler Özel Dikim

Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat3000 TL-5000 TL
  • Teslim Süresi4 hafta

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak

Hakkında

Düğününüzde, daha önce kimsede olmayan, size özel dikilmiş bir gelinlik giymek ister misiniz? Hayallerinizi süsleyen gelinliği, gerçeğe dönüştürüyoruz! En özel gününüzde muhteşem hissetmeniz ve sevdiğiniz kişiyi en iyi halinizle karşılamanız için yanınızdayız! Piraye Vera Gelinlik ailesi olarak, mutluluğunuzun bir parçası olmaktan gurur duyarız.

Her gelin, kendi düğününde özel hissetmek ister. Sizin için düzenlenen düğünde bütün detayların, sizin istediğiniz gibi olmasını hayal edersiniz. Bunun yanında gelinliğinizin de tarzınızı yansıtması ve bir hikayesi olması gerekir. Küçük yaşlarda başlayan gelinlik sevdasının karşılığı olarak, yıllar süren çalışmalarımız sonrasında, firmamızı kurduk ve siz değerli gelinlerimizi, rüyalarındaki bembeyaz elbiselerle kavuşturuyoruz!

Firmamız, İstanbul’un en güzel ilçelerinden biri olan Ümraniye’de bulunuyor. Haute couture olarak kişiye özel çalışıyoruz. Dolayısıyla, memnun kalmama gibi bir durumla karşılaşmayacağınızdan eminiz. Sizin istediğiniz gelinliği, vücut ölçülerinize göre dikiyoruz.

İlk olarak sizinle bir görüşme gerçekleştiriyoruz. Sohbet havasında geçen bu görüşme sırasında zihninizde nasıl bir gelinliğin olduğunu öğreniyoruz. Ardından, buna uygun bir tasarım hazırlıyoruz. Tasarıma onay verdiğiniz takdirde, dikim çalışmamıza başlıyoruz. Her biri alanında uzman bir ekibe sahip olduğumuz için, titiz bir şekilde ve tüm detaylara dikkat ederek gelinliğinizi dikiyoruz. Gelinliğiniz; A kesim, prenses model veya balık model olabiliyor. Bunun yanında klasik, romantik ve bohem tarzları da kullanıyoruz. Düğün mekanınıza ve konseptinize en uygun gelinliği size teslim ediyoruz.

Telim süremizin 4 hafta olduğunu belirtmek isteriz. Aynı zamanda duvak kullanacaksanız, gelinlik modelinizi tamamlayacak bir duvağı da size hediye ediyoruz.

Piraye Vera Ümraniye ekibi olarak, size sunduğumuz hizmetler bu şekilde. Ayrıntılı bilgi almak ve bizimle iletişime geçmek için, sayfanın hemen yanında bulunan formu doldurarak bize ulaşabilir ve fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

  • Adres: Tunaboyu Caddesi No:1 Kat:1 Daire:6 Ümraniye/İstanbul


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

PirayeVera by Sevil Özaşan firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.