Nur Gelinlik Esenler

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

3 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Esenler, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Özellik

  • Özel Dikim
  • Hazır Model
  • Abiye ve Nişanlık
  • Haftasonu Hizmet

Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1000 TL-3000 TL
  • Teslim Süresi 3 hafta

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin kesesi, Eldiven

Önerilen Firmalar

Tunam Moda
25 5

Fatih

Tunam Moda

Mehtap Moda Evi
25 6

Avcılar

Mehtap Moda Evi

Salon Tuğba Gelinlik
80

Gaziosmanpaşa

Salon Tuğba Gelinlik

Hakkında

Hayatta tekrarı olmayan en özel günlerden düğünlerin en güzel detayı olan gelinlerimizi mutlu etmek için yola çıktık. Çok uzun yıllardır moda sektöründe hizmet veriyoruz ve bunun bize göre en güzel kısmı olan gelinlikler üzerine çalışıyoruz. Büyük bir heyecanla açtığımız ve yıllardır da aynı heyecanla gitmeye devam ettiğimiz modaevimiz Nur Gelinlik Esenler Dörtyol’da bulunuyor. Bilenler bilir, Esenler’in Dörtyol mevkii gelinlikçi ve modaevleriyle ünlüdür. Bölgenin gelinlikçilerinden biri olarak sürekli kendimizi geliştiriyor, dünya modasını takip ediyor ve yenilikleri kısa sürede çalışma süreçlerimize ekliyoruz.

Modaevimizde işini severek ve aynı zamanda profesyonelce yapan güler yüzlü bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Tasarımcı, terzi, makineci ve satış danışmanı görevlerinde bulunan çalışanlarımızın tamamı alanlarında kendilerini geliştirmiş tecrübeli ekip arkadaşlarımız. Hep birlikte aynı vizyonu paylaşıyor ve gelinlerimizi mutlu etmek için sabırla çalışıyoruz.

Kişiye özel dikimler yapabiliyor, gelinimizin tarzı, beden ölçüleri, istekleri ve vücut tipine göre çizimlerimizi ortaya çıkarıyoruz. Kaliteli kumaşlar ve el işçiliği kullanmayı ihmal etmiyor, dantellerden küçük aksesuarlara kadar her şeye özen gösteriyoruz. Aynı zamanda yılın modasına uygun hazır modelleri de elimizde bulunduruyor, dileyen gelinlerimize deneterek karar vermelerine yardımcı oluyoruz.

Hem tesettür hem de açık gelinlik tercih eden gelinlerimiz için de seçenekler sunabiliyor, bu sayede tüm gelin adaylarına hitap edebiliyoruz. Gelinlikler haricinde nişan ve söz merasimleri, kına geceleri ve nikah törenleri gibi diğer özel gün ve organizasyonları için de tercih ediliyoruz. Renkleri, güncel modelleri ve her zevke uygun tarzlarıyla birbirinden güzel nişanlık, kınalık, bindallı ve kaftanlara sahibiz. Gelinliklerimizde olduğu gibi özel dikim, hazır model ve kiralama seçeneklerini de sunuyoruz.

Esenler Dörtyol gelinlikçileri içerisinde size özel hizmeti güler yüzlülükle alacağınız modaevimizi tercih ederseniz asla pişman olmazsınız. Nur Gelinlik olarak bize ulaşmak için yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Fatma Demir

  • Adres: Fevzi Çakmak Mah. İstanbul Cad. No :1 Kat:1 Dörtyol Meydani Esenler IstanbulYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!