Nova Bella*

Nova Bella
Nova Bella Gelinlik markası sektörün öncü isimlerinin Nişantaşı‘na yeni bir soluk getirme isteğinden doğmuştur.
Nova Bella Gelinlik dünyaca ünlü bir gelinlik markası olma yolculuğuna siz değerli gelinlerinden aldığı ilhamla devam ediyor. Her yıl tasarımını yaptığı elli parçanın üzerindeki hazır gelinlik modelleri koleksiyonlarının yanı sıra, ilk günkü heyecanını kaybetmeden kişiye özel tasarımlara da yer veriyor. Hazır koleksiyonlar ile kişiye özel tasarımları birleştirerek sektörde bir ilke de imza atmanın haklı gururunu yaşıyor.
Gelinlik koleksiyonunun tasarımında kullanılan çizgiler, eşsiz kumaşlar, paha biçilemez danteller ve göz alıcı değerli taşlarla taçlanan gelinlikler, hızla büyüyen bir Türk Markası yaratıyor.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (9)

+ Yorum Yaz
B&T Burçin & Tayfun Düğün Tarihi: 20/09/2015

Öncelikle mağazaya girdiğimde, reyondaki güzel ürünler gözümü doyurdu. Özel sipariş istediğim için bana uygun kalıplar giydirdiler. Her geçen prova daha da güzelleştirdi gelinliğimi. İşini çok iyi bilen ve mutlu insanlar ; çok teşekkür ediyorum sizlere.

Z&A Zeray & Alper Düğün Tarihi: 02/05/2015

En stresli ve en heyecanlı zamanımda tüm sıcaklık samimiyet ve güler yüzleriyle destek oldular. İlk deneme aşamasından itibaren tamamen içime sinen ve hiçbir tereddüt kalmadan rahat bir şekilde düğünüme hazırlandım. Sonuç olarak gelinliğim muhteşemdi, her detayı modern, incelikle işlenmiş bir gelinlik, tüm misafirlerimiz hayran kaldı. Beni en iyi şekilde yönlendirdikleri için ve sıcak samimi yaklaşımları için teşekkür ederim. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Z&T Zuhal & Tolga Düğün Tarihi: 01/07/2017

Hayal Ettiğim Gelinliğe Kavuşmamı Sağlayan Nova Bella Ekibine Ne Kadar Teşekkür Etsem Az.

A&Y Ayşegül & Yılmaz Düğün Tarihi: 25/06/2017

Iyi Ki Sizinle Karşılaştım. En Stresli Zamanlarımda Bana Hiç Problemsiz En Güzel Gelinliği Yaptınız. Gelinliğimi Herkes Çok Beğendi. Çok Teşekkür Ederim.

T&H Tülin & Hakan Düğün Tarihi: 23/06/2017

Gelinliğim De Gördüğüm Hizmet De Çok Başarılıydı. İşçiliği Zaten Diyecek Bir Şey Yok Çalışanlarının Sıcaklığı Kendimi Çok Rahat Hissetmemi Sağladı. Çook Teşekkür Ederim Herkese.

G&A GİZEM & ARDA Düğün Tarihi: 08/04/2017

Model seçeneği çok fazla, Nişantaşı'nda iki tane şubeleri var, istediğiniz gelinliği kesinlikle burada bulabilirsiniz, bu kadar kaliteli ve aynı zamanda da uygun fiyatları bulmak gerçekten zor. Kesinlikle tavsiye ederim.

Ç&E ÇAĞLA & ERSİN Düğün Tarihi: 08/04/2017

Nişanım için buradan alış veriş yaptığımda gelinliğimi de burada bulacağımı biliyordum. hiç terddüt etmeden ilk geldiğim yer burası oldu. Ve tabiki istediğimi buldum. Teşekkürler Nova Bella.

A&E AYLİN & EMRE Düğün Tarihi: 25/03/2017

Bir çok gelinlik firmasına baktım, çok araştırdım ama hayalimdeki gelinliği bir türlü bulamamıştım, taki Nova Bella gelinlikteki seçenekleri görene kadar. Her gittiğimde detaylıca ilgilendiler, istediğim gibi olana kadar uğraştılar, teşekkürler Nova Bella sayenizde çok güzel bir gelin oldum:)

A&G ASLI & GÖKHAN Düğün Tarihi: 04/02/2017

Herşey için teşekkürler Nova Bella:) Çok korkuyordum, acaba istediğim gibi olur mu, nasıl durcak, son hali nasıl olur, yetişir mi ama inanın o kadar sıcak kanlılardı ve stersimi en aza indirdilerki, hem eğlendim hem de istediğimden de güzel sonuç aldım. Model seçeneklerinin fazla olması, ilgileri ve kaliteyi uygun fiyata almanız açısından kesinlikle tavsiye edebileceğim bir marka.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Nova Bella ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Nova Bella hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap