Millennium Haute Couture

Millenium Gelinlik 25 yıldır gelinlerin hayalini gerçeğe dönüştürüyor. Uzman kadrosu ve özgün tasarımları ile kişiye özel gelinlik ve abiye üretiminde hizmet veren Millenium Gelinlik, İskenderun Hatay’dan sonra çok özel koleksiyonu ile İstanbul Nişantaşı’nda! Temel hedefimiz; kendilerine özgün ve yenilikçi ürünler arayan gelin adaylarına, beklentilerinin de üzerinde göz kamaştıran gelinlikler sunabilmek, en özel günlerinde en farklı ve en mutlu hissetmelerini sağlamaktır. Gelinliğinizi her yıl yenilenen koleksiyonumuzdan seçebileceğiniz gibi, hayallerinizdeki gelinliği Millenium danışmanları ile birlikte de tasarlayabilirsiniz. En kaliteli kumaşlar, danteller, tüller, inciler, kristaller, işinin ustası Mehmet Budan tarafından bir araya getiriliyor. Gelin adaylarına birbirinden güzel gelinlikler tasarlamaya devam eden Millenium gelinlik, son yıllarda nostaljiye olan ilginin artmasıyla modern tasarımları klasik çizgilerle birleştiren modelleri gelin adaylarının beğenisine sunuyor. Her şeyin kusursuz olmasını isteyen gelin adaylarının düşlerini gerçekleştirmek için çalışıyoruz.
Millennium Haute Couture

Önerilen Firmalar

Sara Moda Evi
111 7 2

Kadıköy

Sara Moda Evi

Hepimiz anneannemizin veya babanemizin düğün fotoğraflarına bakmış, tozlu s...

Pınar Bent
166 20 24

Şişli

Pınar Bent

Gelinlik, Nişanlık, Abiye, Aksesuar, Kaftan, Tesettür, Haute Couture Modell...

Emine Meral Moda Evi
31 19

Kadıköy

Emine Meral Moda Evi

Kadıköy, Söğütlüçeşme Caddesi'nde bulunan butiğimizde kaliteli gelinlikleri...

Mira Wedding
124 23

Bakırköy

Mira Wedding

Mira Wedding uzun yılların bilgi birikimi ve tecrübesi, koşulsuz müşteri me...

Yorumlar (9)

C&C

Ceyda & Cemil

Düğün Tarihi: 05.03.2018

İlgi ve alakaları harika gelinligimde bir o kadar güzeldi


İ&S

İpek & Sarp

Düğün Tarihi: 15.02.2018

Muhteşemdi her şey iskenderunda ve istanbulda iki ayrı düğünümüz oldu. He riki gelinligimdede en ufak bir pürüz olmadi en kaliteli urunler kullanıldı çok teşekkür ediyorum


M&e

Merve & emre

Düğün Tarihi: 06.01.2018

Nişanlık için görüşmeye gittim nedime kıyafetlerimizi ve gelinliğimi seçerek döndüm. mehmet bey'in milano günlerinde tasarımları gotik ve bohem çalışmaları tarzıma hitap ettiği için çok mutluyum. kesinlikle evleneceklere 1 numaralı tavsiye edeceğim butik Millennium


k&c

kardelen & caner

Düğün Tarihi: 14.11.2017

içeri girdiğim andan itibaren gösterdikleri güler yüz ilgi ve samimiyet ve enfes gelinlikleri... Mehmet bey'in beceri ve tecrbesiyle hayatımın en unutulmaz gecesini tahminlerimin çok üstünde gelinliğim ile yaşadım. Millennium'a uğramayan çok şey kaybeder :)

Millennium Haute Couture

Millennium Haute Couture
Sizi Hazırlamak Bizim Için Bir Zevkti . Bir Ömür Mutluluklar Dileriz


A&Y

Aslı & Yücel

Düğün Tarihi: 29.10.2017

Gelinliğim ve eşimin damatlığı tam hayal ettiğimiz gibi oldu Mehmet beyin sihirli ellerine güvenin :)


D&D

Dr. & Dr.

Düğün Tarihi: 13.10.2017

A kalite ürünler ve hizmet . Güvenebildiğim ve güvenimin boşa çıkmadığı tek yer millennium. Gelinliğime herkes bayıldı. Meral hanıma ve mehmet beye sonsuz teşekkürler .


A&K

Avk. & Kpt.

Düğün Tarihi: 06.09.2017

Eşimin hayalindeki gelinliği mükemmel bir şekilde tasarlayan Mehmet Budan’a çok teşekkür ediyoruz. Girdiğimiz ilk andan itibaren güçlü kadro ve profesyönelliği ile ön plana çıkan mükemmel bir tasarım ve moda merkezi. Tekrardan çok tesekkür ederiz.

Millennium Haute Couture

Millennium Haute Couture
Harika Bir Çiftsiniz . Mutluluklar Ömür Boyu


D&D

Dyt. & Dr.

Düğün Tarihi: 05.08.2017

Mehmet Budan tasarımları der susarım. Gidip görmeyen bilemez. Milenyumu tavsiye eden arkadaşım oldugu için çok şanslıydım .


TESTİMONİALS.ADD