Mediha Cambaz

0

E-posta Gönder

0212 963 2482

2 yorum

Gelinlik

Kategori

1 haftadan az

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Beşiktaş, İstanbul

İlçe, İl


Özellik

 • Özel Dikim
 • Hazır Model
 • Abiye ve Nişanlık
 • Haftasonu Hizmet

Genel Özellikler

 • Minimum Fiyat 3000 TL-5000 TL
 • Teslim Süresi 1 haftadan az

Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
 • Sağladığınız aksesuar var mı? Bolero, Duvak, Gecelik / sabahlık, Gelin buketi, Gelin kesesi
 • Ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyorsunuz? Mediha Cambaz daima gelinlik tasarımının modern dünyasının sınırlarını zorlayan tasarım stiline sahiptir. Tasarım stili, modern, geleneksel ve vintage malzemeleri bohem ve retro stilleri içeren, gelinliklerin geleneksel ruhundan kopmadan asil, cesur ve lüx uyumluluğu ile bilinir. En yeni ithal danteller ve kumaşları yeni nesil gelinlere uygun tasarımlar yaratmak için muhteşem bir şekilde tasarlanan silüet ve kalıplar kullanarak ustaca hazırlanmış tasarımlar sunar.

Kampanyalar ve Paketler

Mediha Cambaz

Ağustos Ayının Sonuna Kadar %20 İndirim! + Gelin Sabahlığı Hediye!

Düğün.com çiftlerine özel Ağustos ayının sonuna kadar; %20 İndirim! + Gelin Sabahlığı Hediye!

Randevu için arayınız!

Son gün 31/08/2020

Mediha Cambaz

Ağustos Ayı Sonuna Kadar Yapılacak Anlaşmalara Özel 2. Ürüne %50 İndirim!

Detaylar için iletişime geçebilirsiniz.

Son gün 31/08/2020

Mediha Cambaz

Ağustos Sonuna Kadar Yapılacak Anlaşmalara Özel Hazır Model Gelinliklerimizde %50 İndirim!

Detaylar için iletişime geçebilirsiniz.

Son gün 31/08/2020


Hakkında

Mediha Cambaz gelinlik dünyasına adım attığında sene 1991’di ve bu işi o kadar sevdi ki hem sektörel tecrübeler hem de aldığı eğitimler ile mesleğinde daha da profesyonelleşerek kendini geliştirdi. Her zaman bu işi bir sanat olarak gördü ve gelinlik modasında fark yaratarak kendi imzasını atma yolunda çok çalıştı. Elbette ki bu başarıyı taçlandırarak, yıllar 2009’u gösterirken nihayet Bursa’da Mediha Cambaz Gelinlik Moda Evi’ni açtı. Sektöre hızla girip ivme kazandıran markamız ile bugün hem Türkiye hem de dünya çapında işler yapıp ünümüzü günden güne artırarak büyümeye devam ediyoruz.

Ana merkezimiz ve asıl üretim yerimiz halen Bursa olsa da daha fazla kitleye ulaşabilmek ve oradaki istekleri daha rahat karşılayabilmek için İstanbul’da yer almak istiyoruz. Mediha Cambaz Gelinlik markasının bu denli büyümesi ve başarı elde etmesinde önemli katkısı olan bir faktör daha var ki o da ekibimiz. Her biri işini severek yapan, alanında uzman profesyonellerden oluşan, terzi ve tasarımcılar topluluğuna sahibiz. Yenilikçi ve kaliteli iş yapma prensiplerimize uyum sağlayan yetenekli ekibimiz sayesinde gelinlerimizi her daim çok mutlu ediyoruz.

Hem hazır modeller hem de kişiye özel tasarımlar şeklinde çalışıyor ve gelinlerimize hayal ettikleri gelinliği muhteşem geçen 3 prova ile hazırlayıp teslim ediyoruz. Gelinliklerimizi gelinimizin tüm vücut ölçüleri en ince ayrıntılarına kadar ölçülerek rahat hareket edebilmelerini sağlayacak şekilde üretiyoruz. Hem yerli hem de ithal olmak üzere ancak her zaman çok kaliteli dantel ve kumaşlar kullanarak tasarımın en iyi şekilde bedende taşınmasını garantiliyoruz. Hem de bunu yaparken uçuk fiyatlar ve bütçelere mâl etmiyor, bizimle çalışmak isteyen her geline uygun bir iş çıkarabiliyoruz. Hazır modellerde ise yine yılın modasını takip ederek kendi stilimizde tasarımlar yapıyoruz. Her bir tasarımın sadece bir geline ait olabileceğini düşünüyor ve hazır modellerimizi sadece 1 tane olacak şekilde özenle dikiyoruz.

Ayrıca belirtmek isteriz ki biz fabrikasyona karşıyız ve her şeyi ince işçilik ile muhakkak elde dikiyoruz. Başta gelinlerimiz olmak üzere kullandığımız kumaşların ve tasarladığımız modellerin bunu hak ettiğini düşünüyor ve yaptığımız işe saygı duyuyoruz. Düğün günü hiçbir aksiliğin çıkmasını istemiyor ve sizi hem rahat ettirip hem de fevkalade güzel gösterecek özel bir gelinlik istiyorsanız bizimle çalışabilirsiniz.

Mediha Cambaz gelinlik fiyatları hakkında görüşmek ve randevu almak için bize sayfa üzerinde bulunan iletişim bilgilerimizi kullanarak kolayca ulaşabilirsiniz.

İletişim

Mediha Cambaz

Fatih Cambaz

 • Telefon: 0212 963 2482

 • Adres: Nişantaşı İstanbul

Mediha Cambaz Yol Haritası

2 yorum


A&R

Aslı & Ramazan

Düğün Tarihi: 09.06.2019

ilk girdiğim mağazada ilk giydiğim gelinliği aldım.. ve orası tabiki Mediha Cambazdı. Mediha hanım, Özge Hanım ve Fatoş hanım bire bir ilgili ve alakalı davrandılar. Harika bir gelinliğe sahip oldum...Herkesin gittiğinde aynı duygu ve düşünceleri hissedeceğine şüphem yok..Sevgilerimle
Mediha Cambaz

Mediha Cambaz
Aslı hanım İlgini için çok teşekkür ederiz.


G&U

Gonca & Ufuk

Düğün Tarihi: 29.03.2019

Öncelikle Mediha Hanıma ve Özge hanıma çok teşekkür ederim hayalimdeki gelinliği diktikleri için.Herkes bayıldı tabi bende :)herşey için çok çok teşekkürler
Mediha Cambaz

Mediha Cambaz
Gonca hanım ilginiz için çok teşekkür ederiz..


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!